Renginiai

Populiariausios „The Beatles“ dainos – ant Vilniaus stogų

Šiais metais „The Beatles“ fanai turi ką švęsti. 50 metų nuo paskutiniojo „The Beatles“ albumo „Abbey Road“ išleidimo. 50 metų nuo paskutinio gyvo garso koncerto. Ta proga milijonai grupės gerbėjų visame pasaulyje įvairiausiais būdais prisiminė „The Beatles“ grupės istoriją ir muziką.

Lietuvoje ši sukaktis taip pat neliko užmiršta. Žinomi šalies atlikėjai Rafailas Karpis ir Jokūbas Bareikis su gyvo garso grupe nusprendė „The Beatles“ dainas sugroti ant… Vilniaus stogų! Taip simboliškai atkartoję vieną paskutiniųjų grupės koncertų, gerai žinomi Lietuvos atlikėjai kvietė prisiminti grupės istoriją ir gerai žinomas dainas netrukus prasidėsiančiame koncertiniame ture „The Beatles Show“.

Paskutinis grupės „The Beatles“ gyvo garso koncertas įvyko 1969 m. ant   „Apple Corps“ pastato stogo Londono centre, kur buvo  įsikūrusi jų įrašų kompanija. Tai buvo netikėtas ir neplanuotas koncertas, trukęs net 42 minutes, kol policija neatvyko ir nepaprašė „sumažinti garso“. Paskutinis legendinės grupės koncertas įvairiomis formomis tapo įkvėpimu daugybei kitų atlikėjų. Šie faktai sudaro tik mažytę dalį istorijos, kurią jums pasirengę papasakoti atlikėjai Rafailas Karpis ir Jokūbas Bareikis su gyvo garso grupe.

 

„The Beatles Show“ – tai unikalus koncertinis turas, kurio metu išgirsite gražiausias ir populiariausias grupės „The Beatles“ dainas: „Let it be“, „Yesterday“, „Help“, „Hey Jude“, „Love me do“, „Strawberry Fields Forever“ bei sužinosite įdomių detalių apie grupės kūrybą ir gyvenimą.

Rafailas Karpis – prisiekęs šios grupės gerbėjas, atmintinai žino visus jos istorijos faktus. Jokūbas Bareikis vaikystėje iš tėvų savindavosi bitlų plokšteles, flomasteriais žymėdamas mėgstamiausias savo dainas. Sujungę savo pagarbą ir meilę bitlų muzikai, jie sukūrė intriguojantį teatralizuotą šou, kuriame ne tik atlieka „The Beatles“ dainas, bet ir įdomiai pasakoja grupės istoriją, improvizuodami ir kalbėdami su publika.

„The Beatles Show“ koncertų turas po Lietuvą prasidės lapkričio 14 d. Panevėžyje ir tęsis visą lapkričio mėnesį – 15 d. susitikime Šiauliuose, lapkričio 23 d. Klaipėdoje, lapkričio 24 d. Kaune, o šį koncertinį turą užbaigs paskutinis pasirodymas lapkričio 30 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
10 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button