MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotr.: KAM
Renginiai

Kariūnai kviečia Kovo 11-ąją švęsti prie degančio laužo ant Stalo kalno

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kovo 11 d. 20.00 val., Lietuvos karo akademijos Kariūnų taryba organizuoja dainų ir prisiminimų vakarą „Kovo 11-osios Nepriklausomybės laužai“. Kalnų parke ant istorinio Stalo kalno degindami laužus kariūnai jau dešimtus metus įsimintinai ir įdomiai paminės vieną reikšmingiausių valstybės švenčių.

„Šis vakaras tapo kariūnų ilgamete tradicija, švente kiekvienam. Todėl į ją susirenka ir karininkai, patys būdami kariūnais organizavę šį renginį, – pasakoja Kariūnų tarybos (studentų atstovybės) pirmininkas krn. Augustas Ališauskas. – Pagrindinė šio vakaro idėja – švenčiant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną sukurti renginį ne tik sau, bet ir visuomenei. Todėl džiugu, kad kiekvienais metais vis daugiau svečių, kitų aukštųjų mokyklų studentų prisijungia, susirenka ant Stalo kalno kartu su mumis švęsti Lietuvos laisvės.

Kariūnų organizuojamas renginys kiekvienais metais pritraukia vis daugiau Lietuvos jaunimo, neabejingo Tėvynės istorijai, nūdienai ir ateičiai. Kasmet susirinkusiuosius stebina pramogų ir pasirodymų gausa.

Šiemet bus uždegti laužai ir vyks viduramžių riterių kova, bus rodomas ugnies šou, karininkai ir kariūnai savo jėgas išbandys traukdami virvę. Taip pat bus renkamas patriotiškiausiai apsirengęs renginio svečias. Savo patriotinėmis dainomis džiugins kariūnų grupė „Vytis“, plk. ltn. Valerijus Šerelis, Vilniaus Pilies tunto skautai, Simono Daukanto gimnazijos auklėtiniai ir duetas „The Groovy group“.

Visi susirinkę į šventę tylos minute pagerbs žuvusiuosius už Lietuvos laisvę, bus giedamas Lietuvos valstybės himnas, kariai atnaujins savo priesaiką Tėvynei.

Karo akademijos kariūnai visus kviečia dalyvauti dainų ir prisiminimų vakare „Kovo 11-osios Nepriklausomybės laužai“.

Į Stalo kalną Vilniaus pilių rezervate galima užkopti iš T. Kosciuškos gatvės pusės. Iš čia užkopus į kalną patenkama į estradą, taip pat tiesiai iš Olandų gatvės pusės.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Pūčkoriuose pavasario lygiadienis bus pasitiktas žygiu

Donatas Andrijauskas

Sostinėje šurmuliuoja ,,Pavasarinė Būsto mugė 2019″

Donatas Andrijauskas

„Litexpo“ prasideda robotų paroda „Robotiada“

Donatas Andrijauskas

Savaitgalio renginių TOP 10 (12-asis metų savaitgalis)

Donatas Andrijauskas

Vilniaus universitetas ruošiasi 440-ajam gimtadieniui: pagrindiniai renginiai

Made in Vilnius

Paskutinė galimybė: netrukus po pasirodymo Vilniuje „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“ atsisveikins su žiūrovais

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika