Renginiai

Bernardinų sode įsikūrė 11 knygų namelių

Dalelę virtualaus festivalio Vaikų knygų sala galite aplankyti gyvai!

Bernardinų Sode įsikūrė 11 namelių su paslaptimis iš naujausių lietuvių autorių knygų vaikams. Kviečiame kartu su mažaisiais parko lankytojais apžiūrėti čia atkeliavusius knygų personažus ir svarbias jų istorijų smulkmenas.

Knygų namelių idėją vystė, o vėliau kruopščiai konstravo Darius Rimeika ir Kotryna Zylė, o daugelio namelių eksponatus sukūrė patys knygų autoriai. 

 

Knygų namelių take pamatysite Linos Žutautės surištą siūlų žmogeliuką iš naujausios Kakės Makės knygos, Agnės Nananai pagamintus Kažkuriukus, skirtus Evelina Daciūtė knygai „Paslapčiausia paslaptis”, asmeninį Kęstučio Kasparavičiaus eglutės žaisliuką, primenantį apie ką tik pasirodžiusią naujausią autoriaus knygą „Kalėdos Kalėdos”, Indrės Zalieckienės nertus žvirblį ir balandį iš knygelės „Kapt kapt kapt mieste”, Kotrynės Zylės pasiūtą mažąjį vabalėlį ir kitus.

Taip pat kviečiame dalyvauti žaidime – sudėliokite žodžių junginį iš namelius žyminčių raidžių, atsiųskite jį adresu [email protected], ir lapkričio 27 – gruodžio 12 dienomis laukite žinios, ar tapote kasdien vykstančio burtų traukimo laimėtoju, kuriam suteikiama galimybė nemokamai apsilankyti virtualiame festivalyje „Vaikų knygų sala“.

Festivalis gruodžio 5-13 d. vyks adresu www.vaikuknygusala.lt Visą festivalio programą rasite čia https://bit.ly/2V19xdh 

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
20 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button