Valstybės pažinimo centrui kiekvienų metų Kovo 11-oji yra dviguba šventė – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena ir centro gimtadienis, o šiemet jis jau penktasis.

Trečiadienį Diana Nausėdienė pasveikino Valstybės pažinimo centro darbuotojus šios gražios sukakties proga ir padėkojo už nuoširdų darbą.

Centro darbuotojai rengia ekskursijas, edukacijas, užsiėmimus, kūrybines dirbtuves įvairaus amžiaus moksleiviams ir šeimoms. Pagrindinės temos, su kuriomis per šias veiklas susipažįstama, yra valstybės valdymas, pilietiškumas, prezidentas ir jo institucija.

Nuo 2020-ųjų vasaros D. Nausėdienė aktyviai prisijungė prie edukacinių veiklų ir tapo jų globėja, primenama Prezidentūros pranešime.

Prezidentui ir jo komandai dirbant regionuose, pirmoji ponia ir Valstybės pažinimo centro edukatoriai susitinka su vaikais, moksleiviais ir jaunimu, vedamos edukacijos, dirbtuvės apie pilietiškumą, valstybės ir jos institucijų veikimą.

Įvedus karantiną, centro edukacijos persikėlė į virtualią erdvę. Vien per keletą pastarųjų mėnesių Valstybės pažinimo centro edukatoriai virtualiai aplankė per 300 mokyklų ir susitiko su 5000 moksleivių visoje Lietuvoje, pažymima Prezidentūros pranešime.

Po karantino Valstybės pažinimo centras lauks lankytojų atsinaujinęs: atsiras išskirtinės edukacijos su išmaniaisiais kubais, lankytojų lauks naujovė ir laikinųjų parodų lauke – tai „Šiuolaikinė lietuvių poezija: eilėraščiai mieste“, kurioje išskirtine forma bus pristatomi 36 poetai, skaitantys savo eiles neįprastose miesto vietose, o nuolatinė ekspozicija papildyta UNESCO stendu, kuris interaktyviomis priemonėmis supažindins su UNESCO Tarptautinio materialaus, nematerialaus ir dokumentinio paveldo 11 objektų Lietuvoje.

Valentina Gudienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist