Parodos

Aikštėje prie Krašto apsaugos ministerijos – karinės fotografijos paroda

Vilniaus senamiestyje, Jono Žemaičio aikštėje prie Krašto apsaugos ministerijos, pirmą kartą atviroje erdvėje eksponuojama geriausių karinės fotografijos konkurso darbų paroda.

Kasmet baigiantis metams Krašto apsaugos ministerija visus, besidominčius fotografija, kviečia į geriausių tų metų darbų parodas. Šiemet pamatyti parodą dar paprasčiau – iki pat gruodžio 18 d. ją galima lankyti visą parą. Tik svarbu laikytis saugaus atstumo, nepamiršti veido apsaugos priemonių ir nesibūriuoti.

Šešioliktą kartą surengtame fotografijų konkurse dalyvavo 45 fotografai, pateikę beveik 600 nuotraukų. Darbus vertino ir geriausius rinko tarptautinė ekspertų komisija, vadovaujama Lietuvos kariuomenės vado gen. ltn. V. Rupšio.

 

Kasmet į konkursą kviečiami dalyvauti ir kariai, ir fotografai ne iš krašto apsaugos sistemos.

Krašto apsaugos ministerijos organizuojamas konkursas yra skiriamas operatoriui ir fotografui Tadui Dambrauskui atminti bei jo nuopelnams Lietuvos kariuomenei ir visai krašto apsaugos sistemai įprasminti. Jis fiksavo Lietuvos krašto apsaugos sistemos raidą nuo pat Sąjūdžio žaliaraiščių, taip pat pirmųjų tarptautinių lietuvių misijų akimirkas Balkanų regione ir Afganistane. Dėl gero kadro fotografas buvo pasiryžęs pralaužti bet kokius ledus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button