Renginiai

Vilniuje pirmą kartą vyks „Fotografijos savaitgalis“

Šeštadienį „Dūmų fabrike“ per tris dešimtis šalies fotomenininkų pristatys autorinius analoginius ir skaitmeninius atspaudus bei fotografijų knygas, kuriuos bus galima ir įsigyti. Taip pat bus pristatytos ir kitų autorių fotografijų knygos.

„Fotografijos savaitgalio“ metu fotografijos mylėtojų lauks susitikimų platforma profesionalams ir atradimų akimirkos norintiems priartėti, diskusijos apie fotografijos kultūrą: menas, medija ir vizualiniai užrašai, tiražavimo tradicijos, archyvo aktualizavimas bei kolekcionavimo poreikis.

Kelerius metus sklandančios idėjos apie fotografijos meno pardavimo platformą įgalino šio bendruomeninio renginio iniciatorius užsibrėžti siekį – plėsti fotografijų atspaudus kolekcionuojančiųjų ratą Lietuvoje, kalbėti apie fotografijos kultūrą ir kultūrines kolekcijų prasmes, kuriose gali susipinti ir istorinė, ir meninė, ir asmenybės dimensijos bei galimybė atrasti autentišką regos filosofiją arba ugdyti filosofinę regą per fotografinius vaizdinius, sako organizatoriai.

 

Renginys vyks „Dūmų fabrike“, kuris yra įsikūręs Naujojoje Vilnioje. Jo iniciatorių siekis – plėsti fotografijų atspaudų kolekcininkų ratą Lietuvoje, kalbėti apie fotografijų atspaudų kultūrą ir svarbą, kaip mūsų kultūrinio identiteto antropologinį šviesoraštį.

Valentina Gudienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button