Parodos

Fotografijų paroda „Susitikime gatvėje“, akimirkos iš pasipriešinimo mitingų Baltarusijoje

Šiandien visa Baltarusių tauta gatvėse tik todėl, kad juos vienija vienas tikslas-būti išgirstiems.

Jau ilgiau nei mėnuo žmonės bando priversti valdžios uzurpatorius gerbti jų valią ir kviečia dialogui. Kiekvieną savaitgalį šimtatūkstantinė minia renkasi į taikias eisenas miestų centruose ir apsiginklavusi vėliavomis, plakatais ir dainomis priešinasi suklastotiems rinkimams, kovoja už savo ir visos tautos pasirinkimo teisę ir ateitį.

Negali nesižavėti nepalaužiama žmonių valia, kai nepaisant jėgos struktūrų represijų, kiekvieną savaitgalį jų susirenka vis daugiau ir daugiau, vis garsiau pareikšdami savo teisę į laisvę ir demokratiją. Todėl Galerija „Erdvės“ drauge su bičiuliais ir bendraminčiais nusprendė išreikšti savo palaikymą Baltarusijos žmonėms ir surengti fotografijų parodą, kuri atskleistų visą taikaus pasipriešinimo ir atbundančios tautos grožį.

Parodos „Susitikime gatvėje!“ lankytojai galės išvysti Baltarusijos fotografų, fotomenininkų ir mitingų dalyvių darbus, kurie pakvies kiekvieną žiūrovą išeiti į gatvę drauge ir bent akimirkai pasijusti įvykių liudininkais. Privers susimąstyti ir paklausti savęs – “Ar mes girdime kai kalba kiti, ar mūsų klauso kai kalbame mes? Gal netrukus teks gatvėje dialogo ieškoti patiems?”

Parodos atidarymas – 16.00 val., spalio 1d., 2020m.


Paroda vyks – 2020 spalio 1d. – gruodžio 31d., 2020

Adresas: Galerija “Erdvės” Kernavės g. 84, Vilnius (“Compensa” koncertų salė)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button