PramogosRenginiai

Nemokamos dizaino pamokėlės vaikams „D Juniors | Superherojus“

10–12 metų vaikai yra kviečiami į septynių kūrybinių dirbtuvių ciklą „D Juniors | Superherojus“. Čia jaunieji dizaineriai susipažins su įvairių sričių – grafikos, kostiumo, produkto, interjero ir maisto – dizainu. Visus susitikimus lydės „Superherojaus“ tema. Vaikai kurs savojo superherojaus spalvų paletę, interjerą, kostiumą, pagrindinį įrankį ir supermaistą. Taip ne tik teoriškai, bet ir praktiškai perpras skirtingų dizaino sričių kūrybos principus, metodus ir įrankius. Ypatingą dėmesį dirbtuvėse skirsime „Design Thinking“ („Kūrybinio mąstymo“) metodikai: nuosekliai  mokysime vaikus naudotis ja ne tik kūryboje, bet ir kitose veiklose.

Kūrybinių dirbtuvių renginius ves gerai žinomi dizaino srities profesionalai: Kipras Šumskas, Aistė Jakimavičiūtė, Denis ir Neringa Orlenok, Marija Valeškaitė, Linas Jurevičius, Julija Mazūrienė, Živilė Lukšytė ir kiti.

Susidomėjusius raginame lankytis visuose susitikimuose, tačiau galite dalyvauti ir tik kai kuriuose iš jų.

 

Dirbtuvės vyks kiekvieną šeštadienio popietę (vasario 11, 18 ir 25 dienomis, kovo 4, 18 ir 25 dienomis ir balandžio 1 dieną), 11 val. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos (Gedimino pr. 51, Vilnius) V a. meno erdvėje. Numatoma vieno susitikimo trukmė – 2 val. Organizatorė – Nacionalinė biblioteka.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame registruotis el. paštu [email protected]

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button