Baigiantis neįprastai vasarai, audiovizualinis projektas „Antidote” kartu su Ten Walls kviečia apžvelgti Vilnių nuo aukščiausio taško – Televizijos bokšto apžvalgos aikštelės. Pasirodymo metu skambėjo kūriniai iš naujausio Ten Walls albumo – „Lights for the Dreams”.

„Pasirinkdami aukščiausią Lietuvos tašką neabejojame ir muzikiniu pasirinkimu. Kiekvieną kartą taikydami lokacijas prie atlikėjo, kviečiame įsitraukti ir patį kūrėją. Šio epizodo metu glaudžiai bendradarbiaudami su Ten Walls sukūrėme tai, apie ką Antidote kalbėjo visada, – unikalumas, naujas požiūrio kampas ir kokybiška elektroninė muzika. Tikime, kad šis epizodas užduos naują toną Lietuvos elektroninės muzikos scenai ir leis jai dar sparčiau augti bei sklisti per pasaulį”, – pastebi Antidote projekto kūrybos vadovas Tomas Lukaševičius.

Tai šeštasis projekto „Antidote” epizodas. Prieš tai vykę filmavimai įamžino tokius elektroninės muzikos vardus kaip Gardens of Gods, Jaroška, Dannie Fade, Darkroom ir BDHBTS įvairiose strateginiuose infrastruktūros taškuose, kultūros ir pramogų objektuose.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist