Koncertai

Ten Walls surengė pasirodymą ant Televizijos bokšto

Baigiantis neįprastai vasarai, audiovizualinis projektas „Antidote” kartu su Ten Walls kviečia apžvelgti Vilnių nuo aukščiausio taško – Televizijos bokšto apžvalgos aikštelės. Pasirodymo metu skambėjo kūriniai iš naujausio Ten Walls albumo – „Lights for the Dreams”.

„Pasirinkdami aukščiausią Lietuvos tašką neabejojame ir muzikiniu pasirinkimu. Kiekvieną kartą taikydami lokacijas prie atlikėjo, kviečiame įsitraukti ir patį kūrėją. Šio epizodo metu glaudžiai bendradarbiaudami su Ten Walls sukūrėme tai, apie ką Antidote kalbėjo visada, – unikalumas, naujas požiūrio kampas ir kokybiška elektroninė muzika. Tikime, kad šis epizodas užduos naują toną Lietuvos elektroninės muzikos scenai ir leis jai dar sparčiau augti bei sklisti per pasaulį”, – pastebi Antidote projekto kūrybos vadovas Tomas Lukaševičius.

Tai šeštasis projekto „Antidote” epizodas. Prieš tai vykę filmavimai įamžino tokius elektroninės muzikos vardus kaip Gardens of Gods, Jaroška, Dannie Fade, Darkroom ir BDHBTS įvairiose strateginiuose infrastruktūros taškuose, kultūros ir pramogų objektuose.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button