Koncertai

Saulius Petreikis ir World Orchestra rugpjūčio 7 d. Vasaros terasoje

Rugpjūčio 7d. Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje esančioje Vasaros terasoje Saulius Petreikis kartu su pasaulio orkestru (World Orchestra) kviečia į muzikos harmonijos versmę, kur skirtingų tautų instrumentai, temperamentai bei melodijos suskambės drauge.

Šis koncertas bus išskirtinis, nes World Orchestra muzikinę komandą pavyksta surinkti tik ypatingiems koncertams. Kaip teigia pats atlikėjas: „World Orchestra yra tai, kuo aš gyvenu, tai visos pasaulio spalvos. Esu labai laimingas galėdamas groti su tokiais profesionaliais muzikantais. Retai kada ant scenos būna 35 atlikėjai. Tai netradicinis orkestras. Mano žiniomis, panašių kolektyvų Europoje yra tikrai nedaug.”

Šį orkestrą sudaro ne tik pagrindiniai muzikantai: Donatas Petreikis (gitara, saksofonas, mu-zikinės aranžuotės), Vytautas Mikeliūnas (smuikas), Vytis Vainilaitis (būgnai), Kęstutis Pavalkis (klavišiniai), Domas Žostautas (bosinė gitara), Saulius Petreikis (pučiamieji), vario sekcija: Linas Rupšlaukis (trimitas), Jonas Katauskas (trimitas), Martynas Bražas (trombonas), bet ir solistė Vytautė Pupšytė bei Vokalinis ansamblis Musica dell’arte (vadovė Gintarė Barisaitė, chorinių partijų aranžuotojas Rimvydas Mitkus).

 

„Kiekvieną kartą prie komandos prisijungia skirtingi solistai iš Danijos, Airijos, Indijos ar Lietuvos, kurie praturtina ir papildo tai, kuo gyvena mūsų orkestras.” – teigia muzikantas S. Petreikis. Muzikantų įgarsinimu rūpinasi Giedrius Ūsas. Specialiam kūriniui atlikti prie muzikantų pri-sijungs ir svečias iš Irano Dariusch Rosouli (ney fleita). Šią vasarą World Orchestra programa buvo atlikta vos tris kartus, todėl muzikantai su nekantrumu laukia pasirodymo Vilniuje.

World Orchestra uždavinys yra ne vien parodyti spalvingą pasaulį, jo skambesį ar nepamiršti lietuviškų instrumentų ir jų skambesio, bet ir visą tai atlikti maksimaliai kokybiškai. „Kurdamas visada galvoju apie bendrą skambesį bei net ir smulkiausias detales, todėl dažniausiai mūsų at-liekamai muzikai reikia nemažo kolektyvo. Būtent World Orchestra muzikinė komanda geba visa jėga atskleisti tai, ką su broliu ne vienus metus kuriame drauge.” – teigia atlikėjas S. Petreikis kviesdamas klausytojus į koncertą Vasaros terasoje.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button