Koncertai

Pirmą ir, galbūt, paskutinį kartą scenoje – Džordana Butkutė, Vidas Bareikis, Justinas Jarutis bei „Saulės Kliošas”

Analogų Lietuvoje neturinčio projekto DRIVE IN LIVE scenoje – žinomiausi, klausomiausi ir geidžiamiausi Lietuvos muzikos atlikėjai. Tai – pirmoji ir, galbūt, paskutinė galimybė sudalyvauti šių atlikėjų koncertuose, kurie organizuojami būtent DRIVE IN formatu.  Istorine galimybe pasinaudoti, iš viso galės tik 800 automobilių, mat vietų kiekis šiuose koncertuose – ypač ribotas (1 koncertas – 200 automobilių).

Unikalų muzikinį projektą šiemet jau „pakrikštijęs” OG VERSION sausakimšą LITEXPO aikštelę surinko akimirksniu. Organizatoriai užtikrina, jog bilietų į artėjančius  koncertus, taip pat, tuoj nebeliks. 

Tą įrodo dar vienas, žaibišku greičiu įvykęs „SOLD OUT’as”. Vos per kelias dienas, visus bilietus į savo koncertą (balandžio 15 d.) pardavė ir viena klausomiausių grupių Lietuvoje -„SAULĖS KLIOŠAS”. Reaguodami į tokią didžiulę paklausą, organizatoriai suskubo ir  spėjo operatyviai paskelbti dar vieną, papildomą “Saulės kliošo” pasirodymą balandžio 16-tąją, tačiau ir į antrąjį pasirodymą bilietai tirpste tirpsta. 

 

Balandžio 23 d. į DRIVE IN LIVE sceną lips antrąjį solo albumą „šviežiai” įrašęs, Lietuvos muzikos dievaitis – Justinas Jarutis. Radijo stočių TOP’uose, Justino Jaručio hitai laikosi 4-5 savaites, tad bilietų pardavimo prognozės, taipogi, gana nuspėjamos.

Paskutinysis Balandžio mėnesio savaitgalis – pribloškiantis. DRIVE IN LIVE scenoje, vienas po kito įvyks dviejų Lietuvos muzikos sunkiasvorių, didžiausias šalies arenas surenkančių – Vido Bareikio bei Džordanos Butkutės koncertai.

Balandžio 29 d. įvyks išskirtinis, specialiai šiam projektui ruošiamas Vido Bareikio koncertas. Niekam ne paslaptis, jog Vido koncertai niekada nebūna “paprasti”, tad atlikėjas užtikrina – ribos ir vėl bus peržengtos ne kartą, tad – laukite staigmenų. Ypatingą ryšį su klausytojais puoselėjantis Vidas jau sugalvojo įvairiausių sprendimų, kaip šalia savo fanų atsidurti, kuo įmanoma, arčiau. Interaktyvumas – vienas pagrindinių atlikėjo prioritetų, todėl būkite tikri – joks priekinis stiklas netaps barjeru, kurio neperlips Vidas. Koncerto metu žiūrovai turės galimybę užduoti klausimus atlikėjui, o atsakymų sulauks Vido improvizacijų pagalba.

 

Balandžio 30-tają – DRIVE IN LIVE scena transformuosis – specialieji efektai pranoks visus iki šiol DRIVE IN LIVE scenoje vykusius renginius. Visos šios transformacijos priežastis – Lietuvos pop muzikos karalienė – Džordana Butkutė. Karalienė ir organizatoriai užtikrina – tai nebus įprastas koncertas. Tikrai ne. Žiūrovų ir klausytojų laukia tikras muzikos, efektų ir šviesų šou. Į DRIVE IN sceną, DŽO, kaip ir priklauso, lipa su pilna grupės sudėtimi, todėl žiūrovų laukia aukščiausios klasės reginys, kokybiškiausia muzika bei daugybė šou elementų.

Didžiulių investicijų ir pajėgumų pareikalavusi scena, specialiai organizuota infrastruktūra, kokybiška garso transliacija specialiais dažniais į radijo imtuvus, kiekvienam koncertui projektuojamas apšvietimas ir specialieji efektai – visa tai užtikrina DRIVE IN LIVE projekto unikalumą bei nepranokstamą renginių kokybę. DRIVE IN LIVE – tai ne alternatyva, tai – visiškai naujas  renginio žanras.

Vienintelė galimybė tuo įsitikinti – tapti vienu iš nedaugeliu, kuriam nusišypsos sėkmė sudalyvauti unikaliame, istoriniame muzikos projekte. 

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
20 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
nors kažkas
nors kažkas
27 dienas (-ų)

aišku, tokie renginiai kvepia desperacija, kitokį apibudinimą sunku sugalvot, bet iš kitos pusės – nors kažkas pradeda vykti. jei perka bilietus, reikškia dar ne viskas taip prastai

Kamilė
Kamilė
27 dienas (-ų)

Tiek visko prirašėt, tai galėjot ir nuorodą numest kur bilietus gauti 😀

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button