Koncertai

Muzikinis savaitgalio akcentas – ketvirtoji renginių serijos „EXZIBIT“ naktis su Philipp Gorbachev ir rRoxymore

Daugiau nei 1000 kvadratinių metrų industrinėse erdvė įsikūrusi „gallery 1986“ – muzikiniams bei kultūriniams renginiams atvira iniciatyva jau ketvirtą kartą pečius suremia su bendruomenės radijo stotimi „Radio Vilnius“ – kviesdami elektroninių garsų mylėtojus į meną ir muziką jungiančią renginių seriją „EXZIBIT“ (liet. „Eksponatas“).

Šiandien, gruodžio 11 d., šeštadienį „gallery 1986“ (Kauno g. 32, Vilnius) šokių aikštelę užplūs ketvirtoji   „Radio Vilnius“ kuruojama „EXZIBIT“ serija. Čia prisistatys du užsienio atlikėjai – muzikos taisykles drąsiai laužanti rRoxymore ir Maskvos šiuolaikinės muzikos sceną formuojančio „Mutabor“ klubo rezidentas Philipp Gorbachev, bei vietiniai talentai – „Radio Vilnius“ bendraįkūrėjas Manfredas ir vienas įdomiausių jaunųjų didžėjų JM.

„Radio Vilnius“ – tai miesto bendruomenės radijas, garsus, balsus ir idėjas skleidžiantis internetinėmis bangomis, fizinėje, miestui ir jo kūrėjams atviroje studijoje ir kuruojamuose renginiuose. Vienas iš pastarųjų yra „EXZIBIT“ – „gallery 1986“ erdvėse išsikerojęs daugiapotyrinis renginys, miestui pristatantis aktualiausius šiuolaikinės muzikos pasaulio ir vietos vardus“,- pasakoja „Radio Vilnius“ bendraįkūrėjas Manfredas Bajelis.

 

Philipp Gorbachev yra vienas garsiausių Maskvos šokių muzikos scenos narių – didžėjus, gyvo garso atlikėjas bei klubo „Mutabor“ rezidentas, „ARMA17“ ir „System108“ bendruomenių narys. Šis elektroninės muzikos atlikėjas yra bendradarbiavęs su daugybe garsių šokių muzikos vardų, tokių kaip Daniel Maloso, Barnt, Danny Daze, Interchain, Inga Mauer bei Nina Kraviz. Philipp Gorbachev kūryboje susipina skirtingų instrumentų deriniai – pasirodymų metu jis naudoja mušamuosius, nuotaikingus sintezatoriaus garsus ar net savo balsą – sukurdamas daugiasluoksnį muzikinį performansą.

Prancūzijoje gimusi, o šiuo metu Berlyne reziduojanti, Hermione Frank šokių muzikos pasaulyje yra gerai žinoma rRoxymore slapyvardžiu. Ši atlikėja jungdama analoginę ir skaitmeninę techniką, sukuria abstrakčius ir slėpiningai žaismingus elektroninius ritmus. rRoxymore muzika yra jautri bei sudėtinga – čia įpinami sudėtingi poliritmai, patiriami ne tik šokant, bet ir klausant. Šiuo metu rRoxymore mėgaujasi sėkminga karjera ir yra prestižinio Berlyno klubo Panorama Bar rezidentė.

„Prieš atveriant „gallery 1986“ duris, žinojome, jog norime sukurti tokią erdvę, kuri būtų atvira įvairiausiems muzikiniams ir kultūriniams nuotykiams bei kolaboracijoms. Čia sėkmingai įgyvendinome bendrus projektus su dokumentinio kino festivaliu „Nepatogus kinas“, šiuolaikinio meno erdve „Swallow“, o netrukus laukia partnerystė su Lietuvos nacionaliniu dramos teatru. Na, o šis bendradarbiavimas su radiju „Radio Vilnius“ – mums labai artimas ir reikšmingas tiek dėl unikalių šokių muzikos vardų pristatomų čia pat – Vilniuje, tiek ir dėl jo tęstinumo, kuriančio stiprų bendruomeninį ryšį.”,- pasakoja vienas iš „gallery 1986“ įkūrėjų Vidmantas Čepkauskas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button