Artėjantis režisieriaus Emilio Vėlyvio „Zero Live Show” atskleidžia vis naujų spalvų. Šįkart netikėtame amplua sužibo architektas ir legendinės roko grupės „Antis” įkūrėjas Algirdas Kaušpėdas. Trumpame video kartu su būriu 1990-ųjų gatvės mada pasipuošusių vyrų, A. Kaušpėdas atlieka dainą, skirtą moterims, ir kviečia jas į šou.

„Tai buvo keistas laikmetis, kada buvę sovietmečio chuliganai tapo Nepriklausomos Lietuvos verslininkais. Spalvingi treningai ir keisti bordo ar žalios spalvos kostiumai buvo to laikmečio aprangos akcentai – būtent tai išskyrėme kurdami video intarpą vienai šou daliai apie Nepriklausomybės iškovojimą, o šio epizodo veidu ir atlikėju pasirinkome A. Kaušpėdą. Tokių temų „Zero Live Show” bus penkios, visos jos netikėtais kampais atskleis kiekvienam tūlam lietuviui iki šiol itin aktualios šalies įvykius”, – teigė režisierius E. Vėlyvis.

Pasak jo, tuo metu vyrai, arba tiksliau „bachūrai”, dominavo viešajame Lietuvos gyvenime, todėl kilo mintis visą šią gražią 90-ųjų šutvę įdarbinti pakviečiant moteris į „Zero Live Show”.

Algirdas Kaušpėdas buvo lakoniškas: „Šou išsiskirs tuo, kad jame dalyvaus visi blogiausi atlikėjai – pradedant SEL’u, baigiant manimi”.

Vėlyvis ir A. Kaušpėdas kūrybinėje scenoje pečius suremia jau ne pirmą kartą – prieš porą metų E. Vėlyvis režisavo „Anties” 30 metų jubiliejaus koncertus.

Spalio 11 d. „Zero Live Show” startuos Vilniuje „Siemens arenoje”, spalio 19 d. – Klaipėdoje „Švyturio arenoje”, spalio 26 d. – Panevėžyje „Cido arenoje”, ir spalio 31 d. Kaune „Žalgirio arenoje”. Renginio bilietų partneris – „Tiketa”.

Emilis Vėlyvis Lietuvoje sukūrė keturis pilnametražius filmus: „Zero“, „Zero II“, „Zero 3” ir „Redirected / Už Lietuvą!“. Visi šie filmai Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio.

Visa informacija apie naująjį E. Vėlyvio kūrinį jo Facebook puslapyje: www.facebook.com/zeroliveshow/.

 

 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.