MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Ne-miegantys rajonai
Festivaliai

Trakų Vokės dvaro sodyboje prasidės festivalis „Ne-miegantys rajonai“

Festivalis NE-MIEGANTYS RAJONAI prasideda jaukiame Vilniaus pakraštyje esančiame rajone – Trakų Vokėje! Trakų Vokės ir aplinkinių rajonų gyventojai, vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami jaukiam vakarui prie Trakų Vokės dvaro karietinės.

Čia jūsų lauks grafikos dirbtuvėlės, kaimynų knygų mainai, protų kovos, “pyraginės”, geras filmas bei ugnies žibintų nuspalvintas dangus.

PROGRAMA

18.00–22.00 val.
Grafikos dirbtuvėlės „Atvirlaiškis Vilniui“.
Šio užsiėmimo metu kursime spalvingus atvirlaiškius arba knygų skirtukus, naudodami skirtingus antspaudus su žymiausiais Vilniaus simboliais bei architektūros statiniais.

18.00–22.00 val.
Kaimynų knygų mainai.
Atsineškite savo perskaitytas knygas ir jas iškeiskite į dar neskaitytas! Vilniaus miesto centrinė biblioteka kviečia kaimynus mainytis knygomis. Specialiai paruoštoje festivalio knygų mainų lentynoje palikite savo perskaitytas knygas, o jus dominančius leidinius pasidovanokite sau ir skaitykite juos namuose.

18.00-22.00 val.
Pyraginės.
Visi kartu sukurkime jaukią šventę mikrorajono gyventojams. Į renginio erdvę atsineškite savo firminį pyragą ir pavaišinkite kaimynus! Tuo tarpu festivalio draugė kepyklėlė „Crustum“ renginio svečius vaišins nuostabaus skonio eklerais.

19.00 val.
Kaimynų proto mankšta.
Kas bendro tarp Trakų Vokės ir Italijos? Kodėl šis mikrorajonas turėtų švęsti Jonines ir kas sugalvojo žodį kaimynas? Registruokitės kartu su šeima ar kaimynų komanda ir įrodykite, kad Trakų Vokėje protai ne-miega.

Komandas į proto mankštą registruokite adresu hello@creativedock.lt
Vienoje komandoje registruojami 4-6 asmenys.

20.30 val.
Kino po atviru dangumi peržiūra.
Filmas „Pelėdų kalnas“ (2018 m., 2 val. 15 min.)

Režisierius: Audrius Juzėnas
Vaidina: Aidas Jurgaitis, Arnas Danusas, Paulina Taujanskaitė, Anastasija Marčenkaitė, Aleksas Kazanavičius, Aldona Bendoriūtė, Adomas Jasiukėnas, Rūta Šmergelytė, Mantas Zemleckas, Darius Meškauskas, Aleksandr Špilevoj, Aleksandra Metalnikova, Dainius Svobonas.

Amžiaus cenzas: N-16. Jaunesniems būtina suaugusiųjų palyda.

22.45 val.
Pakelkime ugnies žibintus į dangų.
Kviečiame kartu sukurti stebuklingą reginį. Gero oro atveju – atsineškite savo ugnies žibintą, drauge juos kelsime į dangų ir stebėsime skrydį virš Trakų Vokės dvaro parko. Dangaus žibintus kelsime numatytoje vietoje. Prašome laikytis organizatorių nurodymų ir saugos reikalavimų.

Renginio metu svečius vaišinsime „Žolynėlio“ arbata, kepsime zefyrus ant laužo, fotografuosimės prie „Ne-miegančių rajonų“ foto stendo.

Renginys – NEMOKAMAS
Renginio bendraorganizatorius – Trakų Vokės dvaro sodyba

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Urbanistinis festivalis „Loftas Fest” rugsėjį vėl drebins Vilnių

Evaldas Činga

Senoji muzika skambės ir Vilniaus geležinkelio stotyje, ir Valdovų rūmuose

Donatas Andrijauskas

„Open House Vilnius“ pristatė šių metų lankytinus objektus

Donatas Andrijauskas

Liepkalnyje vyks žiemos pramogų ir muzikos festivalis „Pūga“

Donatas Andrijauskas

Savaitgalį vykis Vilniaus Alaus Festivalis

Donatas Andrijauskas

„Panoramoje” vyks Austrių festivalis

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika