Vilniaus S. Nėries gimnazijai siūlomas naujas pavadinimas

Komentarai 28

 1. Algimantas says:

  Glaudzias gluosniai kiparisu bokstais, Nebeverks sirdis ir nemyles, Ir ipras ji nieko nebetroksti, Tyliai vysta nukirsta zole.

 2. says:

  Kadangi Dalia Grybauskaitė baigė šią mokyklą (kur prie sovietų mokėsi LTSR nomenklatūros ir grietinėlės atžalos), tai pavadinkime mokyklą Dalios Grybauskaitės vardu arba gražios gėlės “magnolijos” pavadinimu.

  • Va taip says:

   Visiška nesąmonė. DG tikrai nebuvo nomenklatūrininkė. Ir tada tai buvo tiesiog senamiesčio mokykla, su sustiprintu anglų kalbos dėstymu. Ir lankė ją senamiesčio rūsių vaikai. Ir Brazausko dukros nesimokė.O grietinėlės vaikai kaip tik ir pradėjo mokytis žymiai vėliau.

   • says:

    Nereikia pasakų sekti: mano tėvų kaimynų (toje šiemoje vyras dirbo revizoriumi, o žmona dirbo centriniame knygyne Gedimino prospekte) dukra lankė šią mokyklą iki 3 ar 4 gal klasės, o po to iš tos mokyklos (mokyklos vadovybės iniciatyva be ypatingų paaiškinimų) buvo tiesiog “perkelta” į kitą mokyklą. Nes reikėjo atlaisvinti vietą kaž-kieno tai atžalai.
    Jūsų žiniai, DG tėvelis dirbo LTSR ryšių ministerijoje.

 3. Gincia says:

  Tinkamesnis pavadinimas-gabrimortos gimnazija,patronas LTSR profesorius.

  • says:

   LTSR prapiesarius galės paskelbti naujos mokyklos pavadinimą iš netoliese esančio Signatarų namų balkono

 4. :D says:

  Kai Lannzgergis numirs. O kol kas negalima viešinti. Kodėl jam reikėjo prezidento vardo? Kad neliečiamybę tūrėtų !!!!

 5. Kazimieras says:

  Nesuprantu prie ko Šv.Kotryna gimnaziją iš išmaldu bus išlaikoma? S .Neris buvo poetė savo laikmečio, o Landsbergis taip pat buvo komunistas, tai iš jo turėtų atimti profesoriaus vardą? Desovietizuot😉

 6. says:

  Tai jau ir Šv.Kotryna komunistė buvo? Visai nupušo ta Salomeikės dyrikė, su kojomis jai negerai, tegu gydosi. Gali pervadinti, kiek tik nori, bet KGBistes kiekvieno vilniečio galvoj liks Salomeikė.

 7. Vytautas says:

  Nesvaikite su tais gatvių pervadinimais. Grupelė “patriotų” nori pasikelti savo įvaizdį jau mirusių poetų ir rašytojų sąskaita. Jeigu jau taip niežti tas klausimas, tai padarykit referendumą visos Lietuvos mastu. Tada būtų aiškus ir teisingas atsakymas.

  • Vilnietis says:

   Ir ka? Manai jusu runkeliniai ir kaimieciai, marsistai bei celofaniniai Vaitkaus pasekejai kazka irodys? Normalus zmones prabalsuos teisingai, o jusu runkeliu susireiksminimas liks po plintusu.

 8. Andrius says:

  Nuprotėjo visai tos ale “komisijos”! Tegul seimas greičiau išviešina kgbistus, komunistus, kurie iki dabar kenkia Lietuvai, va tada ir žiūrėsim kokios gatvės, mokyklos ar paminklai reikalauja panaikinimų… O dabar, šalin rankas nuo mūsų istorijos ir tokių Lietuvos dainių, kaip S. Neris, J. Marcinkevičius ir kiti Lietuvos brudai.

  • Elze says:

   Brudas brudinai sneki, dvokia.

 9. Gintaras says:

  Absurdas

 10. Nenupušam says:

  Kovalevskajos tikrai nereikia, nes ne lietuviška pavardė. Bet išsigalvoti, kad visi žinomi žmonės buvo su sovietais išvien yra nesamonė. Dažnai partijai priklausė ne todėl, kad pritarė ideologijai ar skundė savus, bet tam, kad jiems būtų leista mokytis, išvažiuoti į užsienį ar jų pačių nepersekiotų ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse įrengiamus greičio matuoklius?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist