Dvi naujienos ir abi – geros ! Netrukus po Trakus bei aplinkinius kaimus riedės du visiškai nauji, modernūs „Isuzu” autobusai, kurie papildys bendrovės „Trakų autobusai“ parką.

Bandomieji reisai jau vyksta – šiuo autobusu jau naudojasi keleiviai, iš Trakų vykstantys į Vilnių. Naująjį autobusą vasario 20 d. išbandė ir rajono vadovai – savivaldybės merė Edita Rudelienė, merės pavaduotoja Marija Puč, savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius.

Vienas šių autobusų nuo kovo pabaigos nuolatos važinės po Trakus, kitas kursuos į aplinkinius kaimus. „Trakų autobusų“ vadovai svarsto, kad maršrutas gali nusidriekti į Jovariškes, Užutrakį ar kitas vietoves, įsitikinus, kur to labiausiai reikia.

Naujasis maršrutinis autobusas labiau pritaikytas miesto susisiekimui arba važiuoti palyginti neilgus reisus. Jame be sėdimų yra nemažai stovimų vietų. Į autobusą patogu įkelti vaikišką ar neįgaliųjų vežimėlius, nes į tokius poreikius atsižvelgta jau konstruojant šią transporto priemonę. Yra įrengtos kelios specialios sėdimos vietos neįgaliesiems, veikia „Stop“ signalai, šiuolaikiška šildymo ir kondicionavimo sistema, įrengtas ekranas, kuriame bus reklamuojami Trakų renginiai, paslaugos, įdomūs mūsų krašto kelionių maršrutai.

Išskirtina tai, kad autobuse įrengti ypač dideli langai, tad keleiviai važiuodami galės gėrėtis vaizdingais Trakų bei apylinkių vaizdais. Tikimasi, kad į naujuosius autobusus bus integruotas ir „Wi-Fi“ ryšys.

Gegužės mėnesį Trakus pasieks ir nauji, patobulinto modelio keli „Renault“ mikroautobusai. Šie autobusai vežios keleivius įvairiais maršrutais, juos bus galima užsisakyti kelionėms, išvykoms.

Beje, lygiai prieš dvejus metus „Trakų autobusai“ yra įsigiję taip pat du, tik kito modelio, „Isuzu“ autobusus, kurie sėkminga rieda rajono bei tolimesniais keliais. Jie ekonomiški, patogūs, turi interneto ryšį. Dažniausiai šie autobusai vyksta Trakai–Vilnius maršrutu.

„Džiaugiamės, kad bendrovės „Trakų autobusai“ parkas atsinaujina. Naujais autobusais malonu keliauti ir rajono gyventojams, ir svečiams. Labai reikėjo modernaus, po Trakus važinėjančio autobuso ir pagaliau jį turėsime. Jo nauda džiaugsis ir miestiečiai, ir gausiai senąją sostinę lankantys turistai. Tikiuosi, kad visus senus, atgyvensius autobusus netrukus pakeis nauji, modernūs, patogūs autobusai“, – sakė rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist