Vilnius pristatė gyvenamųjų rajonų atnaujinimo programą – keis gatves, kiemus ir namus

Komentarai 10

 1. Vytautas says:

  Verslo tarnas sugalvojo naują klounadą? Na-na…

 2. Saulius says:

  Kuo toliau ,tuo man baisiau darosi…Ne gana to kad spalio men.puseles Gelezinio vilko gatveje sodino,nors galima tai nurasyti ant zioplumo,bet pasirodo jog kur rekonstruos Mokslininku g. ,tai ten jau priprojektavo visokiu zeldiniu,puseliu salikeleje ir skiriamojoje juostoje.Nors ateity ten gi tiesis Siaurinis aplinkelis tarp Moletu ir Ukmerges plentu ir visai tai bus nereikalinga,nes bus platinama gatve ir kapitaliai rekonstruosis sankryza…

  • Jurgita says:

   Tas pušeles už tūkstančius eurų jau išrovė, nes jos nudžiūvo 🙂

 3. Jonas says:

  Būtų gerai, kad daugiabučių stovėjimo aikštelėse pakeistų senus šviestuvus į naujus kurie savyje turėtų elektromobilių pakrovimo jungtis.

 4. kukulis says:

  BURBURBUR reikia dziaugtis ir nesiparinti 🙂

 5. Strazdas says:

  Taip, labai geras pavyzdys, kai sovietinių daugiabučių kiemai yra atiduodami vystytojams ir įgrūdamas 70 butų daugiabutis, ir 40 parkavimo vietų, nes dalis daugiabučio patampa svečių namais, kuriems nėra taikomas privalomas parkavimo vietų skaičius. Kas vyksta senose automobilių aikštelėse prie sovietinių daugiabučių (jeigu jas taip galima pavadinti)…. – jas ozurpuoja naujakuriai. Ką daro VMS – sukuria absoliutų ir amžiną konfliktą. Ką tai reiškia – gyvenimo sąlygų ir klimato pabloginimą. Ką tai dar reiškia, kad VMS pati sau prieštarauja. Kalbant apie naujus rajonus – Perkūnkiemį, dabartiniai Markučiai, tai yra vienas blogiausių gyvenamųjų kvartalų pavyzdžių. Ką tai reiškia, kad su VMS pagalba ir perspektyva – mes ir vėl niekur nenueisime ir savivaldybės nuostatos nebus įgyvendintos. Gal, kokiais nors retais atvejais, pamatysime kažką panašaus į pagerintą kokybę. Primenu, kad trinkelių pakeitimas – nereiškia jos turėjimą. Galima būtų plėstis konkrečiais pavyzdžiais ir adresais, bet pakanka ir Tvarkau Vilnių pranešimų.

 6. VilnietisX says:

  Gražūs žodžiai, bet darbai prieštarauja pasakytoms mintims, namai tankinami, statomi (ir M.Pakalnio laiminami) co-living/bendrabučio tipo viešbučiai/butai. Rajonuose nesikuria nei verslo centrai, nei socialinės įstaigos, nei sporto ar kitokios paskirties pastatai. Rajonai kuo toliau tuo labiau tampa atskirti nuo centro. Todėl kiekvieną dieną matome vaizdus kai ryte sėdame į automobilį ir judama link centro, o vakare atvirkščiai. Pažabokite statytojus, kad ne tik “špokinyčias” keptų, bet ir miestui naudingus pastatus, bet aišku nukentės milijoniniai pelnai.

  • SIKASIUS KAS ??? says:

   MIESTAS BUS TANKINAMAS NES DAUGUMA VILNIAUS DAUGIABUCIU SAVINKAI NESUGEBA SUSIFORMUOTI SKLYPU TODEL VISA ZEME YRA SAVIVALDYBES O SAVIVALDYBE KUR NORI TEN IR SUFORMUOJA NAUJUS SKLYPUS NAUJOMS STATYBOMS.PATYS KALTI.O VYSTITOJAS TIKRAI POLIKLINIKU IR MOKYKLU NESTATYS CIA NE JU FUNKCIJA O SAVIVALDYBES….

 7. Kazyte says:

  Kosmosas. Reikia dar 50 metų kad svajonės virstų realybė. Tiesiog mūsų korumpotoj šaly tai pinigų plovimas

 8. VMS nekompetencija says:

  Nelabai aiški ta programa, čia leis daryt, kaip kas nori? Tai Vilniaus sovietiniai rajonai pavirs antru Jerevanu, jeigu pagal kažkokius vakarietiškus standartus, tai nebus vietos rėkiantiems, o kur man masina statyt? Visų pirma reikėtų išspręsti transporto problemas mieste, ty kol nebus integruotas beginis transportas, tol visos savivaldybės gyvenimo kokybės gerinimo programos liks tik piaru liaudziai, atsibuskit pagaliau ir susivokti, kad namas statomas nuo pamato, o ne nuo stogo.


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist