Valdas Benkunskas: žadame sutvarkyti Žaliojo tilto infrastruktūrą

Komentarai 17

 1. Vv says:

  Mano statybininkas darbo tvarka susivirina karkasus , kas savivaldybėje vadinasi skulptūros ir kainavo 18 000 eur. Nuims nors nepriminė nesąmonių

 2. Jonynas says:

  Nei vieno slovinancio rusiska imperializma paminkla neliks ne tik Vilniuje, bet ir Lietuvoje. Todel kad vatos nusiraminkite,

 3. dsr3w4 says:

  tauta be praeities,tauta be ateities.

  • Bohemietis says:

   Teisingai. Būtent todėl ten privalo būti pastatyti keturi Adolfai Ramanauskai-Vanagai. Jums patiks.

 4. "nepasiteisino" says:

  Tas meras nepasiteisino. Išsišiepelis nugriove primelavo, kad skulpturos pavojingos, tačiau nukele sekmingai. Galima skulpturas nukelti, jei turi kuo jas pakeisti, o pakeite pederastu plakatais ir metalo lauzu. Sovietu laiku menas atspindejo istorija, o dabartinis vaizdas parodo smegenu ir ideju krize.Daug kartu ant tilto mačiau ivairaus plauko avantiuristus bezdarius” menininkus”, vaikšciojo, vaikšciojo ir padare durnas vetrunges… Vilnius pavirto durniu miestu, kur vaikšto mankurtai ir varomi paminklai i kitus miestus.

  • Niet analogov says:

   Visos gatvės buvo Komsomolskaja, Lenino, Markso ir Kosmonautų, bet tai mes patiriame idėjų krizę laisvoje Lietuvoje :DD.

 5. ona says:

  Norėčiau parašyti komentarą kuriame išreikščiau savo pyktį. Ankstesnės skulptūros buvo brangus , daugybei žmonių patinkantis menas.Aš ten neįžvelgiau nieko blogo.Skulptūros buvo puikiai atliktos ir patiko visuomenei.Instaliacijos, kurios kainavo didelius pinigus -nieko nepasakan bjaurojo tiltą. DAUGELIS ŽMONIŲ VISIŠKAI NESUPRATO KAS TEN PASTATYTA. Mūsų Žaliasis tiltas buvo lyg pajuoka. Manyčiau, kad tiltui nereikia jokių skulptūrų. Jei taip jau reikia jį papuošti tai papuoškite Lietuvos vėliava.Ona.

  • Vaje says:

   Nunesk gėlių leninui (Grūto parke), gal palengvės

  • Rusonacistu baubas says:

   Nepazinojau ne vieno zmogaus, kuriam patiko tie okupantu stabai ant Zaliojo tilto. Visi mano seimoj, nuo seneliu, tevu iki vaiku dziaugesi, kai nugriove tuos metalo lauzus nuo tilto. Jei pasiilgai komunistinio slamsto ir traukia i rytus, negadink musu salies ir varyk pas rusofasistus.

 6. Koks menas ? says:

  Surudijusio metalo remai mankurtams ir benkunskui yra menas ? Šitie remai sugadino postamentus, varvančios rudys isigere i akmenis. Ar pseudo menas turi gadinti aplinka ? Jei jau toks geras tas remas, tai pasiulykit i Luvra, ar Sotbees aukcijonui? O gal meras noretu pasipuošti sanonamo aplinka?

 7. Egidijus says:

  Metalo laužui už 18000. Karštai pritariu jūsų minčiai, kad sovietiniai paminklus reikia palikti, nes tai istorija. Bet kitų epochų liekanos juk irgi istorija. Todėl pratęsdamas Jūsų itin gilią mintį siūlau atstatyti stalinus, leninus, pakabinti Gedimino pr. lentelę Hitlerstrasse, atstatyti kaip istorinę ir medinės architektūros vertybę vokiečių kareivių klubą, buvusį šalia dabartinės ž.ū. ministerijos. Niu, sakysit, ne ne, ne. Būkim nuoseklūs. Jei okupantų sovietiniai simboliai vertingi, tai vertingi ir okupantų nacių. Aha. Linkiu Jums ir toliau sėkmingai gilinti savo mintis, dar ne visai bedugnė.

  • WH says:

   Dabartinėje JAV ambasadoje Akmenų gatvėje karo metu buvo įsikūręs Vermachto štabas, lygiai tas pats, kas dabar, reikėtų pakabinti atminimo lentelę.

 8. Makalyne3321 says:

  O tai kur vizualizacijos?

 9. Ledzinskas says:

  ko stūgauji, gal iš kaimo?

 10. METALO LAUŽAS UŽ 18.000 says:

  NEBLOGAI ŠIMAŠIUS PASITAŠKE….18.000 UŽ ŠLAMŠTĄ. O SKULPTURAS REIK ATSTATYTI TOKS ARCHITEKTURINIS UŽMANYMAS BUVO IR NEREIK LEISTIS IKI KOMUNISTU LYGIO KURIE IDEOLOGINIAIS SUMETIMAIS IRGI GRIOVE SKULPTURAS NUO BAŽNYCIU….PVZ ARKIKATEDROS…..SIAN MAČIAU TALINE ANT STALININIO PASTATO BOKSTO ŽVAIGZDE ….PALIKO NORS PAS MUS ANT MOKSLININKU NAMO BOKSTO JAU SENAI NULUPTA….ESTAI TAME NEMATO PROBLEMOS IR NEBIJO ISTORIJOS NES JOS NEBEPAKEISI.O LIETUVIAI NET KAPINESE PAMINKLUS GRIAUNA….KAŽKOKIA ŠVONDERIZMO BANGA UŽLIEJO LIETUVA

  • Eilinis pilietis (tikras žmogus) says:

   Talino meras vatnikas (net ne pirmos kartos estas, o Kazachstane gimęs rusakalbis). Tai gerai žinoma problema ir padorūs estai dėl to labai kankinasi. Jiems net paminklo sovietiniam TANKUI nepavyko be riaušių, šurmulio ir protesto akcijų nukelti Narvoje. Tai nėra kažkas, į ką turėtume lygiuotis šitoje vietoje. Čia jau jie pavydi mums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist