Sunaikinta veja šalia Baltojo tilto čiuožyklos: kas prisiims atsakomybę?

Komentarai 17

 1. FWAW says:

  Lol centro vidury pasaku palapine, iki kurios per pliurza turi irtis. Ne paprasciau butu buve sudeti laikina paklota masinoms privaziuoti? Bent jau nebutu isarta. Ai jo, kam cia stengtis, geriau daryti ubagiskai.

  • Vardenis says:

   Buvo tas paklotas, bet žemė minkšta su tuo visu paklotu sunkvežimiai sulindo. Išarta buvo jau nuo pat statybų pradžios. Kaušai paprasčiausiai negalvoja kur stato, lapkritis – žemė pritvinkusi vandens, pesčiom einant kimpsta kojos, o čia sunkioji technika. Nėra magiško kilimo. Bus pamoka čia čiuožyklų nestatyti.

 2. Ddf says:

  Simasius tegul nors viena karta atsako

 3. Auksinis kardas says:

  Kadangi FNTT jau krato savivaldybės sėdmaišininkus dėl varkių statybose, labai tikiuosi jų susidomėjimo ir šiuo genialiu sprendimu. Sutvarkoma veja, po to metams nepraėjus sąmoningai išardoma vardan čiuožyklos (nekokybiškos beje), kurios ten anksčiau niekada nebuvo, iškart sąmatoje numatant vejos atstatymo darbus. Čia gi akivaizdus atkatas arba bent valstybės lėšų eikvojimas, jeigu sumanytojai nuoširdžiai buvo tiek durni. Beprotybė kažkokia. Tik atėjęs, Šimašius rimtai sutvarkė administraciją, palyginus su kuo anksčiau ji buvo, bet nuo ten kasmet tik apačion…

 4. uztat koks grozis palapines says:

  uztat kokia grazi ledo arena, gal viena graziausiu Pasaulyje ar Europoje, na bent kiek pamenu kazkaip panasiai taip raset sitam puslapyje apie sita palapine:))Tada nieko nekalbejot apie tai, kad zolei amen ten bus. Keistas sprendimas neirenginet ledo aiksteles Lukiskiu aiksteje kur ji buvo ir niekam nekliuvo ir daryt cia, kur iskart aisku buvo, kad isars zole, netgi jei isalus zeme bus.Plius ir srautai turbut Lukiskiu a. didesni butu.

 5. Bob says:

  Kaip ir paplūdimys ir dar aibė kitų dalykų – tai tiesiog PRiniai projektai, kurie pritaikyti tikslinei rinkėjų grupei. Tai yra geri dalykai, bet jie tūrėtų visgi būti bonusu prie pagrindinės VMS veiklos, o ne atvirkščiai.

 6. Justas says:

  Padarė prie Baltojo tilto todėl, kad Karbauskis vasarą užsiputojo dėl Lukiškių aikštėje įrengto paplūdimio, mat ta aikštė skirta tik žmonėms karti, o ne visuomenei linksminti. Tai dabar savivaldybė iš anksto numatė, kad vėl bus negerai “tiems” ir perkėlė čiuožyklą iš Lukiškių aikštės į čia.

  Pasimokis ir iš šitos problemos, kitais metais čiuožyklą įrengs Europos aikštėje, nematau didelės problemos. Vis geriau, nei “keliukus” asfaltuoti

 7. Arnas says:

  Vertinu tai kaip visiškai nepasisegusį projektą. Mes ledo areną jau turime Viršuliškėse, kur ledo danga puiki, plotas didžiulis.
  Kokio velnio reikėjo arenos ant pievos palapinėje?

  • SNERKSTALYNAI says:

   NE VISI GI GYVENA GI TUOSE SOVIETINIUOSE SNARKSTALYNYNUOSE…

 8. Arunas says:

  Savivaldybeje skiepyti beprociai dirba.rado kur irengti ciuozykla.dabar vel isleis tukstancius kad pavasary islygintu ta pieva

 9. Cha cha cha says:

  Kiek teko matyt vakarų Europoje, jeigu pievoje statomas panašus kilnojamas objektas pramogoms yra imamasi visų priemonių, kad nesunaikint žalios dangos, technika važiuoja specialiai tam paklota kieta danga, o dažniausiai tokiose vietose, to nedaro dėl paprasčiausios logikos, bet aišku Vilnius nėra vakarų Europa, čia vis dar atsilikusi Rusijos provincija, kur valdininkai žino, kaip įsisavinti pinigus

  • Remis says:

   1) čia ne statybvietė. 2) ar tikrai laikinosios kietos dangos klojimas yra pigesnis už žalios dangos atstatymą? Nereikia aklai siekti Europos patirtim, mes galim patys gerus sprendimus surasti.

   • XooX says:

    Šiaip čia dar statybvietė, nes objektas nebaigtas ir vyksta naujas konkursas bankrutavusios Litcon darbams užbaigti.

 10. Vilnietis says:

  Taigi Žalioji banga eina, kurios metu taškomi didžiuliai pinigai. Tad pievelei sutvarkyti tikrai atsiras vienas kitas tūkstantėlis 😀 Svarbu, kad savas žmogus ateitų 😀

  • Remis says:

   Aišku kainuos – bet kas iš to? Tuos pinigus geriau įasfaltuoti? Nereikia ieškoti problemų kiekviename sprendime – čia jums ne Zuoko savivaldybė. Keista, kad žmonės tikis kad čiuožyklą sraigtasparniu atgabens.

   • Vilnietis says:

    Reikia galvoti, kur tokį objektą statai. Vilniuje pilna aikščių, ten ir vieta ciuožyklai. Visiškai neracionalus sprendimas išmesti tiek pinigų.

    • Remis says:

     Aha, kokiam Gariūnų parkinge gal būtų ir racionaliau, bet ar tai tinkama vieta tokiam objektui? Visur visada čiuožyklos yra įrengiamos centre.


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.