Socialiniame tinkle užvirė diskusija dėl Halės turgaus sulčių pardavėjos: lietuvius pavadino žudikais

Komentarai 21

 1. padugnė says:

  nepirmą kartą ši bobšė keikia Lietuvius. Nuolatos pietauju Halės turguje, esu girdėjęs kaip ji Lietuvius vadino šunimis, neva jos tėvas karo veteranas, čia jos žemė, o mes nedėkingi kaimiečiai, nes didi rusų tauta “gelbėjo Lietuvius”. Dar esu girdėjęs kaip ji sakė, jog laukia, kada rusai parodys Lietuviams jų vietą, nes mes per daug sau leidžiame. Ir tai vyksta Lietuvoje. BOIKOTUOKITE tos niekingos bobos verslą!

 2. Fresh says:

  Man kilo daug įtarimų , kad būtent su juo , komunikacijos specialistų tai atsitiko . Gal jis tokių būdu sau reklama daro . Čia jos uždarbis . Jis ant to uždirba . O mes ant jo , viso šito straipsnio savo GB naudojam . Gaila savo GB .

 3. būtina says:

  Būtina atimti pilietybę iš tokių parazitų

 4. Nesutinku says:

  Reikia..

 5. RUSIJA LIETUVOJE says:

  O KO JUS STEBITES ?????? CIA VIETINE RUSIŠKA FAUNA KURI IŠAUGINTA NEPRIKLAUSOMOS LIETUVOS IR TOKIU RUSIŠKOSE, LENKIŠKOSE VILNIAUS MIESTO MOKYKLOSE RUOSIAMA TUKSTANČIAIS KAS MET….NEUŽMIRŠKIM KAD ŠIMONYTES KONCERVATORIAI PER 3 METUS PANAŠIU VEIKEJU PRIE SAVU DAR IVEŽE 200.000 VIENETŲ !!!!!!!!!!!! SPEJU TARP JU YRA DAR ARŠESNIŲ NEI ŠITA …..😂👍

  • Šąrašas says:

   Nera nei pedofilu, nei koloradu šąrašų. O tokių labai reikia. Akivaizdu, kad karo metu koloradai imsis ginklų.

 6. Elmenhorster sultys says:

  Iš dalies moteris teisi. Lietuviai ir kiti vakariečiai yra pusiau žudikai. tik žudo ne rusus bet ukrainiečius. Aprūpindami ginklais ukrainiečius, mes ir kiti europiečiai iš dalies suka savo turtingas ir visko pertekusias šiknas ir žudo priešą ir aukoja ukrainiečių gyvybes.
  Manau bet kuris ukrainieits, kuris jau 2m murkdosi purve su mielu noru apsikeistų su įsižeidusiu Facebook teksto autoriumi vietomis ir pasivaikščiotų po halės turgų, kol Alkas Paltarokas, vietoj to, kad tuščiai diskutuoja apie Ukrainą ir aukoja pinigus neiašku kam, pasimtų šautuvą į rankas ir varytų tiesiai į frontą. Va tada tai tikrai Ukraina būtų labai dekinga. O kol sulčių pirkėjai apsimeta baisūs teisuoliai ir paaukoję 5 eurus ir iškeikę rusakalbę pardavėją jaučiasi didvyriais tai karui galo nematyti.

  • Vytautas says:

   Pagiringi didvyriai, sulčių pirkėjai, matyt nėra krikščionys ir nežino dešimt Dievo įsakymų, tarp kurių yra įsakymas NEŽUDYK! Todėl komentarui pritariu.

  • Vataraus says:

   Ne sultis tamsta vartojate.

 7. labai vertas komentaras says:

  savo vardo teisingai parašyt net nesugebi

 8. RUSKEI says:

  DEPORTUOTI Į RUSYNĄ. TEGU TEN DŽIAUGIASI PUTINU

 9. Demokratas Sokratas says:

  Gaila jog zmones isproteja, bet nereikia pradeti raganu medziokles del vieno zmogaus pasisakymo.

 10. kestutis says:

  i Lietuva grižta 1936m.Čekistai…žmoniu persekiojimas.Teisingas žmogus(pardavėja),TURINTIS savo nuomone o ne laižantis subinę-landsbergyniams:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog vis daugiau aviakompanijų svertų keleivius prieš skrydį?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist