„Šeimos gynimo maršo“ organizatoriai vėl negavo leidimo mitinguoti

Komentarai 9

 1. Niekas neparašė says:

  Nenorim mes Vilniuje šito reikalo, organizuokite Naisiuose ar dar kokiam kaime. Suvarė praėjusį kartą į miestą su jokio Euro standarto neatitinkančiais laužais, paliko taršą ir šiukšles, užparkavo visus kiemus aplink parką, o dar motociklų triukšmas, feee

 2. Vilnietis says:

  As nesu už tą šeimos Maršą. Bet matau kad Vilniaus politikai labai kisasi i politika. Koks skirtumas politinis , ar koks mitingas. Tai yra teises mitinguoti , ir reiksti savo nuomonę pažeidimas

  • Nereikalingas says:

   Laisvės partija bandė apriboti žodžio laisvę, o jos meras teisę piliečiams mitinguoti. Wow, tikra laisvė. Dar papildoma laisvė yra tai, kad pensininkams nereik galimybių paso, nes kurgi jie eis biedniakai, negi į barus.

   • Vilnietė says:

    Neplakite kardinaliai skirtingų dalykų į vieną sąvoką. Teisė, laisvė ir žodžio laisvė nėra tas pats.
    Galiausiai, reikia suvokti, jog žodžio laisvė nėra absoliuti, ji neša už save atsakomybę, t.y. baigiasi ties kito žmogaus laisve ir teisėmis.

    Šis mitingas skatina nepakantumą ir neapykantą, kas pažeidžia kitų žmonių laisves. Tą tiesiog reikia suprasti ir priimti kaip faktą, o ne populistinėmis frazėmis mėtytis ar įsižeisti, nes tiesa jums netinka.

    Jei mitinguoti prašytų smurtautojai ar alkoholikai, siekiantys ‘ginti’ savo ‘teisę’ toliau smurtauti prieš namiškius ar dirbti/vairuoti prisigėrus – jiems irgi būtų neleista mitinguoti tokiomis temomis. Ar irgi tokiu atveju purkštautumėte, jog pažeidžiamos jų teisės į žodžio laisvę?.. Tikiuosi, kad ne, kadangi aiškiai suprantama, jog tokiu būdu būtų pažeidžiamos ne tik likusių žmonių teisės (namiškiai/kolegos/darbdaviai ir kt.), bet ir tam tikri teisės aktai/įstatymai.

    Reikia suprasti ir priimti, jog žmogaus teisės privalo būti visiems lygios. Visiems. Patinka ar nepatinka. Visiems.
    Tada nebeliks vietos tokiems nepakantumams.

    • Nereikalingas says:

     Kitų žodis (nuomonė) jokių Jūsų laisvių nepažeidžia. Atsiradus teisuolių gauja, kuri sprendžia, kas moralu, kas ne, kas skatina neapykantą, kas ne. Ir dar nurodinėja kitiems pagal savo supratimą. Gal Sovietų Sąjungos ar Kinijos ilgitės? Ten irgi valdžia nusprendžia, kas leidžiama piliečiui šnekėt, o kas socialinį kreditą gadina ir kad būtina tokį pilietį užtildyt. Beje, ten Pride paradų irgi nepadarytumėt, nes irgi pažeistumėt moralę ir dorovę.

     Kaip užknisa toks dviveidiškumas. Kas mums patinka, tai žodžio laisvė, kas mums nepatinka – neapykantos kurstymas ir reikia užčiaupt. Nepatinka – neklausykit, nežiūrėkit, neskaitykit – niekas neverčia eit į tuos maršus. O čia visi super jautrūs snowflakes paverkt, kad jie dėl to naktimis užmigt negali.

     Taip, reikia suprasti, kad žodžio laisvė yra viena prigimtinių žmogaus laisvių, patinka ar nepatinka, todėl alkoholikai turi teisę mitinguoti dėl vairavimo girtiems ir smurtautojai gali mitinguoti, kad smurtas nustotų būti baudžiamas. Tik nieks neprivalo į jų norus atsižvelgti priimant įstatymus.

  • Vilnietė says:

   Esmė tame, jog šiuo mitingu skatinama neapykanta ir nepakantumas.
   Čia tas pats, kas skinheadai ar neonaciai prašytu leidimo mitinguoti.

   • Nereikalingas says:

    Jo, čia tas pats, kas prieš šimtą metų moterys prašytų teisės balsuoti. Kažkokios radikalės. Griežtai užkardyti visas šias revoliucines stabilią santvarką bandančias sugriauti teroristines grupes. Nes vyrai moters vietą žino geriau!

 3. VilnietisX says:

  gėda Šimašiau !!!

  • Vilnietė says:

   Atvirkščiai, turėtume būti dėkingi jam, jog nebijo priimti nepopulistinius sprendimus ir užkerta kelią ‘renginiams’ kurie skatina neapykantą ir niekina/ignoruoja elementarias žmogaus teises.

   Tai rodo, jog žmogus paiso etikos ir moralės normų (ko, deja, apie organizatorius ir daugumą dalykų nepasakysi).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist