Literatūros festivalis „Vilniaus lapai“ jungiasi prie gerumo akcijos „Susitikim prie kavos puodelio“ ir siūlo įsigyti senjorams bilietų į tris susitikimus su garsiais rašytojais Dramos teatre už specialią 4 eurų kainą.

„Gražios tradicijos turi polinkį augti ir plėstis, tad labai džiaugiuosi, kad šįmet akcijos partneriu tapo Nacionalinis dramos teatras, o akcijos kavinių žemėlapis išsiplėtė į tolimesnius Vilniaus rajonus. Kviečiu mūsų mielus senjorus sekmadieniais susiburti miesto kavinėse jaukiam pokalbiui ir gardžiam puodeliui kavos, o po jo užsukti ir į spektaklį ar įdomų susitikimą su rašytojais“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Tarptautinis literatūros festivalis „Vilniaus lapai“ kviečia į tris vakarus su rašytojais. Gruodžio 9 d. – Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Rolandas Rastauskas ir garsūs džiazo atlikėjai. Laukia nesurepetuotas, aštrus, nenuspėjamas žodžio, garso ir vaizdo renginys. Gruodžio 10 d. – susitikimas su aštraus žodžio ir taiklios akies islandų rašytoju Hallgrimur Helgason. Vienas įdomiausių šiuolaikinių rašytojų Lietuvoje labiausiai žinomas kaip juodojo humoro romano „1000° moteris” autorius. Šio kūrinio ištraukas skaitys aktorė Aldona Vilutytė, pats H. Helgason skaitys savo garsiąją poemą apie Islandijos krachą. Gruodžio 11 d. – susitikimas su rašytoja Danute Kalinauskaite, kurią į sceną atlydės aktorius Juozas Budraitis. Novelių ir apsakymų kūrėja skaitys savo kūrinius, o J. Budraitis pristatys trumpametražinį filmą pagal D. Kalinauskaitės kūrinį „Nieko nežinai“, kuriame jis pats vaidino garbaus amžiaus rašytoją.

Į šiuos renginius senjorai bilietų už specialią 4 Eur kainą gali įsigyti Nacionalinio dramos teatro kasose (Gedimino pr. 4), pateikę pensininko pažymėjimą. Bilietų įsigyti galima jau nuo lapkričio 30 d. iki festivalio pradžios – gruodžio 9-11 d.

Daugiau apie festivalį – www.vilniauslapai.lt.

Informacija „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/VilniausLapai/

Net 56 sostinės kavinės, restoranai bei viešbučiai senjorų kiekvieną sekmadienį lauks jau nuo lapkričio 27 d. Ypač džiugu, kad keletas sostinės restoranų kava senjorus vaišins ir kitomis dienomis: į restoraną „Burė No1” gardžios kavos ar arbatos puodelio senjorai gali užsukti pirmadieniais, o kavinė „Pasitarimų baras“ (Savivaldybės 1 aukšte) kava ir arbata senjorus pavaišins penktadieniais. Šįmet akcijos žemėlapis dar labiau išsiplėtė ir „Susitikim prie kavos puodelio“ dalyvauja daugiau maitinimo įstaigų, esančių miegamuosiuose sostinės rajonuose, kad senjorai kava nemokamai galėtų pasivaišinti arčiau namų esančiose jaukiose kavinėse.

Garbaus amžiaus vilniečiai, apsilankę prie akcijos prisijungusiose kavinėse ir restoranuose pasivaišinti kava arba arbata galės pateikę pensininko pažymėjimą. Akcija „Susitikim prie kavos puodelio“ vyks kiekvieną sekmadienį nuo lapkričio 27 iki sausio 8 d.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris vilnietis nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.