Lietuvos naujienos

Dovana Vilniui – apšviesta šunų vedžiojimo aikštelė

Prieš trejus metus gyvūnų ėdalo kompanija „Purina“ Žirmūnų mikrorajone įrengė šunų vedžiojimo aikštelę, kuria bendruomenės nariai džiaugiasi iki šiol. Įmonė nusprendė padovanoti dar vieną naujieną, kuri nudžiugins augintinius ir jų šeimininkus. Gegužės mėnesį aikštelėje įrengtas apšvietimas, siekiant sukurti komfortišką ir saugią aplinką, leidžiančią su augintiniais praleisti dar daugiau laiko.

„Džiaugiamės, kad ši iniciatyva padėjo burtis bendruomenei ir kiekvienas jos narys aktyviai naudojasi aikštele ir ją tausoja. Norėdami paskatinti bendruomeniškumą ir pagerinti augintinių bei juos mylinčių žmonių gyvenimą joje įrengėme apšvietimą. Mes tikime, kad kiekvienas gyvūnas yra šeimos narys ir svarbi ne tik jo mityba, bet ir pakankamas fizinis aktyvumas“, pasakoja „Purinos“ atstovė Asta Tomaševičienė.

 

Šunų vedžiojimo aikštelė buvo sukurta siekiant padėti žmonėms kokybiškai leisti laiką su savo augintiniais. Ji tapo ne tik šunų vedžiojimo, bet ir bendruomenės susibūrimo vieta.

„Kadangi neseniai priglaudžiau Trupį, dažnai iškyla įvairių klausimų. Žinau, kad aikštelėje visuomet atsiras žmonių, kurie padės bet kokiu klausimu. Taip pat manau, kad dauguma čia gyvenančių kaimynų apsidžiaugs naujai įrengtu apšvietimu, nes dauguma dirba iki vėlumos, tad rudenį ir žiemą aikštelėje su savo šunimis praleidžia mažiau laiko. Asmeniškai, sutemus ne taip patogu dresuoti augintinį ir su juo žaisti. Dabar su augintiniu galėsiu praleisti dar daugiau laiko, nepriklausomai nuo to, koks paros metas“, pasakoja Žirmūnų bendruomenės gyventojas Jokūbas.

 

Šunims svarbi aktyvi fizinė veikla, socializacija su kitais šunimis bei bendravimas su šeimininku. Siekiant patenkinti šiuos poreikius aikštelė kiekvienais metais atnaujinama – pripilama papildomo smėlio, sutvarkomi susidėvėję konstrukciniai elementai, naujai nudažomi suoliukai.

Visais kompanijos „Purina“ inicijuotais socialiniais projektais siekiama didinti keturkojų savininkų sąmoningumą, skatinti kurti ryšį su augintiniu bei raginti domėtis jo poreikiais. Visi šie dalykai užtikrina, kad žmogaus ir gyvūno santykis būtų tvarus ir kupinas teigiamų emocijų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button