Miestas

Dovana Vilniui: atnaujinti K. Sirvydo skvero suoliukai

Gyvybingas Vilniaus miestas yra atviras miesto puoselėjimo darbams. Jau kurį laiką Vilniaus miesto savivaldybė vykdo iniciatyvą „Dovana Vilniui“, kuria siekia paskatinti asmenis, įmones ar organizacijas prisidėti ir kartu gražinti Vilnių.

Prie iniciatyvos prisideda ir „Civinity“ įmonių grupė, kuri yra viena iš pirmaujančių objektų valdymo ir inžinerijos grupių Baltijos šalyse.

Viena iš „Civinity“ grupės įmonių, Vilniaus senamiestyje teikia visas su pastatų administravimu, technine ir šilumos ūkio priežiūra susijusias paslaugas. Šiuo metu Vilniaus senamiestyje įmonė aptarnauja per 600 gyvenamųjų, komercinės, valstybinės, kultūros ir visuomeninės paskirties pastatų.

 

Nepamiršdami skirti dėmesio bendram senamiesčio vaizdui ir toliau pildydami gerų darbų sąrašą, „Civinity“ šį kartą atnaujino senamiesčio širdyje esančio Konstantino Sirvydo skvero suoliukus.

„Sostinės senamiestis yra didelis traukos centras, čia galime sutinkame turistų, miesto svečių ir Vilniaus miesto gyventojų. Prisidėdami prie savivaldybės iniciatyvos, norime atnaujinti erdvę, kurioje vyksta susibūrimai ir renginiai. Atnaujinę suoliukus Konstantino Sirvydo skvere tikimės, kad praeiviai galės komfortiškai stabtelti ir atsikvėpti grožėdamiesi išskirtiniu sostinės senamiesčiu. Tvarkinga aplinka mums labai svarbi, todėl džiaugiamės galėdami savo resursus panaudoti ne tik kasdienėje veikoje, bet ir žengdami socialiai atsakingą žingsnį už jo ribų.“ – teigia Giedrius Eidimtas UAB „Civinity LT“ direktorius.

„Vilnius esame mes visi – gyvenantys čia, dirbantys čia, dirbantys miestui, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus vedėjas Gintautas Runovičius. – Ir kiekvieno mūsų indėlis į miesto gražinimą yra reikšmingas – taip kuriasi bendruomenė, kuriai rūpi kurti, puoselėti, o ne niokoti.“

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
14 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button