Vilnius, sausio 6 d. (ELTA). Penktadienį Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje vyko pokalbiai su kandidatais į septynias laisvas darbo vietas, tarp jų ir su 2 pretendentais tapti lietuvių kalbos ir literatūros mokytojais. Šias pareigas anksčiau užėmė riaušių prie Seimo organizavimu kaltinama Astra Genovaitė Astrauskaitė, kurią gimnazijos direktorei Irinai Ignatavičienei teko atleisti gruodžio pradžioje gavus savivaldybės raštą.

Ar A. G. Astrauskaitė dalyvavo iš naujo paskelbtame konkurse, I. Ignatavičienė nepanoro atskleisti.

Lapkričio pabaigoje Vilniaus miesto savivaldybės komisija nustatė, kad A. G. Astrauskaitė, lapkričio pradžioje į darbą buvo priimta pažeidžiant tvarką, nes nebuvo tinkamai paskelbtos atrankos į šią poziciją. Gruodžio pradžioje A. G. Astrauskaitė buvo atleista ir konkursas į lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo poziciją paskelbtas iš naujo.

Darbo skelbimą gimnazijos internetiniame tinklalapyje buvo galima rasti iki gruodžio 30 d. – tol, kol buvo galima teikti dokumentus dėl kandidatavimo. Vilniaus miesto savivaldybė Eltai patvirtino, kad dokumentus dėl dalyvavimo konkurse į laisvą lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo vietą pateikė 2 asmenys.

Vilniaus „Juventos“ gimnazijos direktorė pridūrė, kad penktadienį vyksta darbo pokalbiai į 7 laisvas darbo vietas. Pasak jos, iš viso kandidatuoja 16 norinčiųjų dirbti mokykloje.

„Iš viso konkursas šiandien labai didelis. Ir 7 pozicijos būtent dėl visokių kitokių pareigybių, tame tarpe ir lietuvių kalbos“, – Eltai teigė I. Ignatavičienė.

„Po savaitės bus antras konkursas, ten irgi pakankamai daug žmonių bus, kuriuos mes turėtume priimti. Nes turime etatus, o žmonių nėra“, – pridūrė direktorė.

Vilniaus miesto savivaldybės rinkodaros ir komunikacijos skyriaus ryšių su žiniasklaida specialistas Gabrielius Grubinskas Eltai pranešė, kad galutinis konkurso rezultatas priklausys nuo to, kaip penktadienį seksis darbo pokalbiuose.

„Gal, tarkime, netiks nei vienas, tai tada tektų skelbti konkursą iš naujo ir to rezultato išvis jokio nebūtų. (…) O kitas variantas, jeigu išsirinktų iš tų, tai, greičiausiai, darbo sutartį pasirašytų irgi nebe šiandien, greičiausiai kitą savaitę“, – teigė G. Grubinskas.

ELTA primena, kad 2022 m. lapkritį A. G. Astrauskaitė į darbą Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje buvo priimta pažeidžiant tvarką, netinkamai paskelbus atranką į lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo poziciją. Gruodžio pradžioje kaltinimų riaušių organizavimu sulaukusi mokytoja buvo atleista.

A. G. Astrauskaitė 2021 m. rugpjūčio 10 d. prie LR Seimo organizavo mitingą, kuris virto riaušėmis. Dėl jų atliekamas ikiteisminis tyrimas, įtarimai dėl riaušių pateikti daugiau nei pusšimčiui žmonių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist