Iš darbo Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje atleista mokytoja Astra Genovaitė Astrauskaitė pasitraukė iš kovos Vilniaus mero rinkimuose. Tai ji pranešė savo feisbuko paskyroje, pabrėžusi, kad dėl šio sprendimo pajuto palengvėjimą.

„Šiandien pasitraukiau iš Vilniaus rinkiminio, politinio turgaus. Kaip palengvėjo! Pasitraukiau vardan to, kuris visą savo gyvenimą liudijo tiesą, neveidmainiavo ir niekada neišsižadėjo švento mums žodžio – TAUTA. Šiandien kaip niekad pati didžiausia dorybė – DRĄSA. Drąsa sakyti, liudyti TIESĄ“, – tvirtino A. G. Astrauskaitė.

Mokytoja tikino, kad jai buvo svarbu įrodyti esant švariam, mylinčiam savo tėvynę ir lojaliam Lietuvai žmogui.

„Man buvo svarbu įrodyti, kad esu švarus, mylintis savo Tėvynę, lojalus Lietuvai žmogus, nes kitu atveju VRK, patikrinusi visus duomenis, būtų neregistravusi. Užregistravo, įtraukė į kandidatų sąrašus. Šmeižikams atsakas: kuo patys smirdi, tuo tepa kitą“, – sakė ji.

Tai, kad sieks Vilniaus mero posto, A. G. Astrauskaitė buvo pranešusi savo feisbuko paskyroje gruodžio 13 d. Šiuo metu už jos galimybę dalyvauti mero rinkimuose elektroniniu būdu yra pasirašę 65 žmonės.

ELTA primena, kad A. G. Astrauskaitė 2021 m. rugpjūčio 10 d. prie Seimo organizavo mitingą, kuris virto riaušėmis. Dėl jų atliekamas ikiteisminis tyrimas, įtarimai dėl riaušių pateikti daugiau nei pusšimčiui žmonių. Dėl to gruodžio pradžioje švietimo ministrė Jurgita Šiugždinienė teigė, kad jos asmenine nuomone tokie asmenys kaip A. G. Astrauskaitė neturėtų mokyti vaikų.

Ignas Dobrovolskas (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

30 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist