Astrologinė prognozė rugsėjo 25-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Diena sėkminga dalykinei ir kitokiai veiklai. Tiktų pasinerti į visuomeninį verpetą. O jeigu sugebėsite atsiriboti nuo smulkmenų, tai atliksite šį tą svarbaus ir dar turėsite laiko maloniai pasižmonėti, susitikti su draugais.

JAUTIS. Šiandien nusiteikite naujovėms bei rimtiems darbams. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę arba pademonstruoti išskirtinę kompetenciją, kad užsitikrintumėte pripažinimą.

DVYNIAI. Šiandien galite pradėti kelti savo kvalifikaciją, pradėti mokymus ar kt. Galbūt teks leistis į komandiruotę, stažuotę, konferenciją, ruošti straipsnius, pranešimus ar pan.

VĖŽYS. Šiandien bus aktualūs pajamų deklaravimo, įmokų, skolų, kitų finansinių įsipareigojimų arba muitų, valiutos operacijų klausimai. Regis, sulauksite profesionalios pagalbos, jei tik jos prireiks.

LIŪTAS. Prieštaringa diena. Kai kuriems iš jūsų labai seksis įveikinėti oponentus, konkurentus, ieškoti sąjungininkų. Visgi savo žavesiu ir įtaka aklai nepasitikėkite. Kas jums atrodo tinkama bei teisinga, nebūtinai yra priimtina kitiems.

MERGELĖ. Būsite arba aplinkiniams atrodysite kompetentingi, darbštūs ir tvarkingi. Drauge su kitais šiandien galite nemažai nuveikti, aptarti. Galbūt pradėsite kelti kvalifikaciją, profesinių įgūdžių mokysite kitus arba įsigysite darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą.

SVARSTYKLĖS. Kūrybinga, sportiška ir aktyvi diena. Jeigu esate įsimylėję, turbūt sulauksite norimo atsako į savo aistras. Vakaras palankus pramogoms, romantiškoms ir kitokioms pažintims.

SKORPIONAS. Nebloga diena įvairioms veikloms, tačiau jums gali būti nelengva jas suderinti su šeiminiais reikalais. Puiku, jei visgi tai pavyks. Ko daugiau norėti, kai ir darbai laiku atlikti, ir artimieji patenkinti, ir draugai nenuvilti.

ŠAULYS. Bus didelis poreikis su kitais dalintis mintimis bei troškimais, mokytis, bendrauti, smalsauti, komentuoti. Neblogas metas sudaryti naujas sutartis, derėtis, tartis, reklamuoti(s).

OŽIARAGIS. Šiandien seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Didelė tikimybė, kad įsigysite tai, ką suplanavote. Galite puikiai pasitarnauti vaikų, ugdytinių labui.

VANDENIS. Regis, šiandien jums užteks „parako“ ir įprastinei veiklai, ir įdomesniems interesams. Tam tikra prasme gali pagerėti jūsų šeimos ar jūsų gyvenimo kokybė.

ŽUVYS. Tikriausiai domėsitės medicina, farmacija, socialine problematika arba menu, okultiniais dalykais, mistika. Labiau rūpės tai, kas slypi po paslapties skraiste, nei yra realu ir aišku. Galite gauti dėmesio vertos informacijos.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist