Tingus, oranžinis ir lazaniją dievinantis garsiausias pasaulio katinas Garfildas sugrįžta į kino ekranus! Jau kitą penktadienį, gegužės 24 dieną, įvyks naujos animacinės juostos visai šeimai „Garfildas“ premjera. Filmas bus dubliuotas lietuviškai, o pagrindinis herojus, kurį anksčiau garsino legendinis Vytautas Šapranauskas, dabar prabils aktoriaus, TV laidų vedėjo, komiko Manto Stonkaus balsu.

„Animacinių filmų dubliavimas – vienas mėgstamiausių profesinių žanrų. Tikriausiai pirmą kartą taip pergyvenau ir jaudinausi laukdamas atrankos rezultatų. Sulaukęs atsakymo iš „SONY“ ir „Acme film“, negalėjau nustygti iš džiaugsmo, nes tai ne šiaip personažas, tai – Garfildas! Tikriausiai niekam nereikia priminti, kieno balsu kalbėjo Garfildas I-asis, o dabar atėjo eilė manajam. Naujas, šviežias, kitoks, bet tuo pačiu – pažįstamas, tingus ir mėgstantis lazaniją katinas, kurį jau pamilau. Dabar jūsų eilė pamilti jį“, – šypsosi M. Stonkus.

„Ruošdamiesi šio filmo leidimui Lietuvoje labai daug dėmesio skyrėme būtent aktoriaus, kuris galėtų tobulai įgarsinti Garfildą, atrankai. Jautėme didelę atsakomybę surasti geriausią įmanomą variantą, tad glaudžiai bendradarbiavome su dubliažo studija. Vyko ne viena testavimo sesija su garsiausiomis žvaigždėmis. Vos pamatę atrankos su M. Stonkumi įrašus, iš karto supratome, kad jo balsas, charizma ir nepakartojamas atlikimas labiausiai tinka mūsų Garfildui. Labai džiaugiamės šiuo pasirinkimu ir manome, kad filmo žiūrovai irgi liks labai patenkinti rezultatu“, – pasakoja „Acme Film“ Marketingo projektų vadovė Lina Naktinė.

Naujame filme Garfildas atrodys visiškai patenkintas savo gyvenimu: jaukiuose namuose kompaniją jam palaiko šunelis Odis ir žmogus Džonas, o nuotaiką, kai reikia, visuomet pakelia ką tik iškepta lazanijos porcija. Save gerbiančiam naminiam katinui daugiau nieko ir nereikia. Kol netikėtos aplinkybės nubloškia Garfildą į lauką (!) ir dar toli nuo namų (!!!).

Lyg to būtų maža, netikėtai sutiktas storžievis ir truputį gąsdinantis laukinis katinas Vikas paaiškėja besantis tikrasis Garfildo tėtis! Gerai bent, kad visame šitam siaube Garfildas atsidūrė ne vienas, o su Odžiu. Vadovaujami patyrusio laukinio katino, abu bičiuliai leidžiasi į didžiausią gyvenimo nuotykį, siekdami sugrįžti į jaukiuosius savo namus, kur jų laukia vis labiau nerimaujantis Džonas ir, žinoma, kvapni ir karšta lazanija.

Nauji naujojo Garfildo nuotykiai Lietuvos kino ekranuose – jau nuo kito penktadienio, gegužės 24 dienos.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist