Be kategorijos

Gruodžio 2-ąją vilniečiai įžiebs Kalėdų eglę Rotušės aikštėje

Gruodžio 2–ąją, šeštadienį, dar neišblėsus pagrindinės Kalėdų eglės įžiebimo įspūdžiams, vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami ir vėl susirinkti senamiesčio širdyje – Rotušės aikštėje, kur bus šventiškai įžiebta dar viena Kalėdų sostinėje eglė, šurmuliuos dar vienas Kalėdų miestelis. Tradiciškai įvairiomis pasaulio kalbomis susirinkusius prie eglutės pasveikins įvairių šalių ambasadų atstovai. Smagų šventinį koncertą visiems dovanos Neringa ir „Tele bim-bam“. Linksmybės prie eglutės Rotušės aikštėje prasidės nuo 16 valandos.

Jubiliejinė 15-oji tarptautinė Kalėdų labdaros mugė

Vilniaus Rotušėje šeštadienį nuo 12 val. iki 18 val. vyks ir tradicinė Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė. Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija, vienijanti moteris iš Lietuvos ir užsienio diplomatinio korpuso ir verslo bei visuomeninių organizacijų, mugę organizuoja jau 15-tąjį kartą. Mugės metu geriems darbams susivienys net 30 diplomatinių atstovybių ir 5 tarptautinių mokyklų Lietuvoje atstovai, kurie vilniečiams ir miesto svečiams pristatys savitas savo šalių Kalėdų tradicijas, savo rankomis gamintus įvairius dirbinius.

Rotušėje netrūks pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams. Mažieji galės susitikti su Kalėdų Seneliu iš Laplandijos. O į Rotušės aikštę, kaip ir kasmet, įvairiais kvapais vilios maisto mugė, kurioje tradiciniais savo šalių patiekalais vaišins Čekijos, Gruzijos, Vokietijos, Indijos, Airijos, Japonijos, Rusijos ir Ukrainos atstovai. Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės metu surinktos lėšos bus aukojamos likimo nuskriaustiesiems.

 

Išskirtinis Kalėdų miestelis Rotušės aikštėje

Nuo gruodžio 4-osios vilniečius ir miesto svečius kvies jaukiose ir unikaliose erdvėse įsikūręs Kalėdų miestelis Rotušės aikštėje. Vienintelis toks Baltijos šalyse Kalėdų miestelis ne vieną nustebins savo kuriama šventine atmosfera. Kalėdų miestelis Rotušės aikštėje veiks iki 2018 m. sausio 7 d.

Nuotr.: Sauliaus Žiūros

Rinksime gražiausią Vilniaus vitriną

Entuziastingi Vilniaus verslininkai bei įmonės dar rugsėjo mėnesį užsiregistravo „Gražiausios Vilniaus kalėdinės vitrinos“ konkurse ir, išradingai bei kūrybiškai papuošę savo vitrinas, prisidėjo prie Kalėdų nuotaikos kūrimo mieste. „Kalėdos sostinėje 2017“ organizatoriai sukūrė vitrinų žemėlapį http://kaledossostineje.lt/konkursas/#3, kuris padės greit ir lengvai susirasti konkurse dalyvaujančias vitrinas. Balsavimas vyks specialioje portalo „Delfi“ rubrikoje, kurioje galima bus rasti visų vitrinų-konkurso dalyvių nuotraukas. Gruodžio 21 d. bus paskelbti trys konkurso nugalėtojai.

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia švęsti Kalėdas kartu – dalytis šiluma ir gerumu!

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button