Biudžetinė įstaiga Vilniaus miesto socialinių paslaugų centras apie atleidimą įspėjo 35 darbuotojus ir lapkričio 22 dieną apie tai pranešė Užimtumo tarnybai.

Nuo 1991 m. socialines paslaugas Vilniaus miesto gyventojams teikiančioje įstaigoje, „Sodros“ duomenimis, lapkričio 27 dieną dirbo 435 darbuotojai, kuriems spalį mokėtų atlyginimų vidurkis siekė 2201,95 euro (apie 1356 eurai „į rankas“).

Vilniaus miesto socialinių paslaugų centro viešųjų ryšių specialistė Eglė Užkuraitė Eltai sakė, kad vadovaujantis Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu iš dienos socialinę globą asmens namuose teikiančių darbuotojų darbo laiko sąnaudų normatyvų buvo išbraukti slaugytojų padėjėjai, slaugytojai ir kineziterapeutai.

„Atsižvelgiant į tai, Vilniaus miesto socialinių paslaugų centras privalo atsisakyti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo teikiant dienos socialinės globos asmens namuose paslaugas, tačiau paslaugų teikimas bus vykdomas iki 2024 m. kovo 1 d. įgyvendinant Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Integralios pagalbos teikimas ir plėtra Lietuvos savivaldybėse“.

2024 m. kovo 1 d. bus nutrauktas projektas, todėl atsižvelgiant į aukščiau minėtą teisės akto pasikeitimą bei į tai, kad projektas bus nutrauktas, sveikatos priežiūros paslaugų Centras nebeteiks ir dėl to reikalinga atleisti visus sveikatos priežiūros specialistus“, – nurodė ji.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist