Viena didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo bendrovių „MG Valda“ plečia veiklos sritis ir skelbia investuojanti į naują sporto klubų tinklą „RE.FORMATAS“. Planuojama, kad pirmasis įmonės sporto klubas duris atvers jau kitų metų sausį sostinės J. Jasinskio gatvėje įsikūrusiame „Verslo trikampyje“.
„RE.FORMATAS“ išsiskirs modernaus industrinio stiliaus interjeru, kitokiu požiūriu į sportuojantį žmogų ir  klube dirbančius specialistus“, – sako bendrovės generalinė direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė.

Jos teigimu, įmonės sprendimą investuoti į sporto klubus padiktavo noras užpildyti dar ribotą verslo nišą ir besikeičiantys miestiečių poreikiai.

RE.FORMATAS

„Sporto industrija mums nėra svetima – jau daugiau nei 16 metų „MG Valdos“ holdingo įmonės administruoja teniso, badmintono, skvošo aikšteles, valdo įvairias sporto ir sveikatingumo veiklai skirtas patalpas. Žinome, kad sveikas gyvenimo būdas, aktyvus laisvalaikis tampa vis svarbesni visuomenei.  Taip pat pastebime, kad laikas šiandien yra viena iš didžiausių vertybių miesto žmogui. Todėl suderinę skirtingų veiklų patirtis nusprendėme atidaryti sporto klubus, kuriems vietas renkamės netoli darbo arba namų“, – teigia S. Survilaitė-Mekionienė.

Šiuo metu bendrovės planuose – trys sporto klubai, visi jie lankytojus pakvies jau kitais metais. Dėl tolimesnės tinklo plėtros bus sprendžiama kitąmet.

RE.FORMATAS

Koncepcija – pagal pasaulines tendencijas

Į pirmąjį 1684 kv.m ploto „RE.FORMATO“ sporto klubą bendrovė investuoja 1,5 mln. eurų.

S. Survilaitės-Mekionienės teigimu, naujasis sporto klubų tinklas trauks lankytojus pasaulines tendencijas atitinkančia koncepcija ir visiškai originalia sporto ideologija, kurios kol kas neatskleidžia.

„Analizuodami sporto klubus Lietuvoje supratome, kad daugelis jų orientuojasi į ekonomiškumą ir inventorių, tačiau esu tikra, jog šiuolaikiniam žmogui to nepakanka. Aukščiausio lygio sportinė įranga yra būtinybė, o ne išskirtinumas, todėl pasitelkdami ilgametę patirtį sporto srityje bei atsižvelgdami į pasaulines tendencijas, pasiūlysime rinkai naujos koncepcijos sporto klubų tinklą. Daugiau detalių pasidalinsime jau visai netrukus“, – sako S. Survilaitė-Mekionienė.

Sporto klubų tinklui vadovaus Ramūnas Grušas, dabartinis „MG Valdos“ sporto veiklų vadovas, UAB „Teniso pasaulis“ direktorius ir Lietuvos teniso sąjungos prezidentas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist