Vilniaus rinka

Sužinokite, kokie keturi žinomi viešbučiai yra parduodami

Koronaviruso pandemija sukėlė neigiamų pasekmių viešbučių ir turizmo verslui visame pasaulyje. Dėl uždarytų sienų ir karantino kai kurie verslininkai buvo priversti parduoti savo klestinčius verslus – viešbučius ir išskirtinius dvarus su apartamentais.

Ekspertai išanalizavo šią rinką Baltijos šalyse ir atrinko įdomiausius pasiūlymus: nuo nedidelio viešbučio, šalia Šv. Onos bažnyčios Vilniuje, iki XIII amžių menančios unikalios sodybos netoli Talino.

2020 metais daugelis apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų susidūrė su didžiule problema – išseko turistų srautas. To pasekmė, kad dalis viešbučių, dvarų ir kurortų atsidūrė nekilnojamojo turto (NT) skelbimuose.

 

„Jeigu tinklui priklausantys viešbučiai turėjo finansinę pagalvę ir sugebėjo kažkaip išgyventi dalį krizės, tai nedideliems viešbučiams pandemija tapo katastrofa. Uždraudus viešbučių veiklą, sumažinus personalą, įvyko tai, ką turime dabar: dalis jų yra parduodami“, – sako Estijos bendrovės „RIA.com Marketplaces“, išanalizavusios Baltijos šalių NT rinką, pirmininkas Artiomas Umanetsas.

Lietuvoje parduodami seni viešbučiai

1. Šis parduodamas viešbutis yra pačiame Vilniaus centre, pastatytas 2002 metais. Bendras jo plotas – 4 263 kv. m. Viešbutyje įrengti 88 kambariai. 1 338 kv. m žemės sklypas 99 metams (iki 2096-ųjų metų) išsinuomotas iš Lietuvos Vyriausybės. Viešbučio kaina – 6,8 mln. eurų.

2. Veikiantis viešbutis yra Vilniaus Senamiestyje, šalia Aušros vartų. Viešbutis pastatytas 1940 metais, rekonstruotas 2013-aisiais. Bendras jo plotas – 815 kv. m. Trijų aukštų pastatas turi pusrūsį ir mansardą, jame yra 18 kambarių. Cokoliniame aukšte įsikūręs restoranas. Ten pat įrengtos virtuvės ir SPA patalpos. 2 ir 3 aukštuose bei mansardoje įrengti apartamentai. Viešbučio kaina – 2,8 mln. eurų.

 

3. Kurortas „Aerodream“ –įsikūręs Rūdiškių miestelyje, esančiame už 45 min. kelio nuo tarptautinio Vilniaus oro uosto. Viešbutis ir kurortas veikia nuo 2005 metų. Nameliuose ir apartamentuose gali būti apgyvendinta 150 žmonių. Taip pat yra restoranas, konferencijų ir pramoginių renginių pastatas, talpinantis iki 500 svečių. Visos teritorijos plotas – 4 ha. Bendra kaina – beveik du mln. eurų.

4. Šis, 1940 metais pastatytas, viešbutis yra įsikūręs Vilniaus Senamiestyje, šalia Šv. Onos bažnyčios. Viešbutyje yra keturi kambariai, bendras jo plotas – 234 kv. m. Kaina – 700 tūkst. eurų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
22 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button