SEB bankai pradėjo įdarbinimo programą Baltijos šalyse, kurią įgyvendinant siekiama dar šiemet įdarbinti daugiau negu 100 naujų darbuotojų produktų plėtros ir IT srityse. Naujos pareigybės buvo sukurtos norint pasiūlyti klientams daugiau naujų skaitmeninių sprendimų ir tobulinti jau įdiegtus sprendimus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Šiandien gyventojai ir įmonės kasdienines operacijas atlieka interneto banke, mobiliojoje programėlėje, konsultuojasi nuotoliniu būdu, pasirašo dokumentus elektroninėmis priemonėmis ir sprendžia daugelį kitų finansinių klausimų skaitmeniniu būdu. Visoms šioms paslaugoms kurti ir tobulinti reikalingi IT specialistai, programuotojai, UX (user experience – naudotojo patirties) dizaineriai, produktų vadybininkai ir kiti specialistai. Todėl šiemet įdarbinsime daugiau negu 100 naujų šios srities darbuotojų Baltijos šalyse. Naujos darbo vietos nėra nustatytos geografiškai, todėl laukiame kandidatų iš visos Lietuvos“, – sako Birutė Beniušytė, SEB bankų Baltijos šalyse Produktų plėtros ir technologijų centro vadovė.

IT specialistai labiausiai vertina lanksčias darbo sąlygas

Pernai Baltijos šalyse atlikta apklausa parodė, kad IT specialistams renkantis darbdavį svarbiausia yra lanksčios darbo sąlygos ir konkurencingas atlyginimas.

„Kalbamės su darbuotojais, atsižvelgiame į jų norus, prisitaikome prie kintančių tendencijų. Pastebime, kad technologijų srities specialistams svarbu, jog esame lankstūs, pavyzdžiui, siūlome galimybę dirbti jiems patogiu darbo laiku ar rinktis mišrų darbo modelį. Be to, norėdami paspartinti skaitmeninę plėtrą, taikome Agile darbo metodus, kurie padeda greičiau ir lanksčiau reaguoti į klientų poreikius“, – sako B. Beniušytė.

Kartu didėjanti skaitmeninių sprendimų paklausa yra tik viena iš priežasčių, kodėl technologijų specialistų banke reikia vis daugiau. Be skaitmeninimo ir automatizavimo, SEB planuoja daugiau investuoti į tvarumą ir klientų patirtį, kad patenkintų sparčiai besikeičiančius klientų poreikius ir lūkesčius, pažymima pranešime

„Manome, kad bankas yra kompetencijos centras, padedantis gyventojams ir verslui priimti aplinką tausojančius finansinius sprendimus – tvariai investuoti, plėsti verslą, rinktis tvarų būstą. SEB nuolat kuria naujus sprendimus ir paslaugas, todėl ir šios srities specialistų mums reikia vis daugiau“, – sako B. Beniušytė.

SEB bankuose dirba daugiau negu 600 šios srities darbuotojų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist