Vilniaus rinka

Refinansuotas Pilaitės prospekte naujai atidaryto restorano „McDonald‘s“ projektas

„Luminor“ bankas pradėjo bendradarbiauti su nekilnojamojo turto plėtojimo bendrove „Bolds Property Partners“ ir refinansavo Vilniaus Pilaitės prospekte naujai atidaryto restorano „McDonald‘s“ projektą. Daugiau nei 1 milijono eurų investicijų pareikalavusią statybą „Bolds Property Partners“ finansavo savomis ir skolintomis lėšomis. Refinansavimas leido bendrovei atlaisvinti nuosavas lėšas ir pagerinti kredito sąlygas.  Tai yra jau ketvirtas bendrovės pastatytas „McDonald‘s“ restoranas Lietuvoje.

„Nekilnojamojo turto rinka šiuo metu yra itin aktyvi, nepaisant, atrodytų, nepalankių aplinkybių. Kredito rinką tai džiugina, tačiau mes stengiamės vengti projektų, plėtojamų „ant bangos“, o ne vadovaujantis racionaliais kriterijais. „Bolds Property Partners“ išsiskiria specializacija, nuoseklumu ir profesionaliu požiūriu, todėl  sąlygas dėl refinansavimo su bendrove suderinome dar vykstant statyboms, sutarėme, kad iškart, kai objektas bus perduotas nuomininkui, galėsime padengti brangesnę paskolą“, – sakė „Luminor“ Verslo klientų skyriaus vadovas Vytis Žegužauskas.

„McDonald’s“ restorano Pilaitės prospekte statybos buvo pradėtos 2020 metų rugsėjį, o užbaigtos – šių metų sausį. Restoranas šiuo metu jau aptarnauja klientus. Pasak nekilnojamojo turto vystymo bendrovės, koronaviruso pandemija nesutrukdė laiku užbaigti projekto ir perduoti jį nuomininkams. Bendrovė nuolat vysto gerai žinomų prekės ženklų „Švaros broliai“, „Neste“, „Vero Cafe“, „McDonald‘s“ statybas. Šiuo metu taip pat planuojamos naujos „Švaros broliai“ tunelinės plovyklos statybos Vilniaus Viršuliškių rajone.

 

„Projektų refinansavimas yra įprasta praktika mūsų sektoriuje. Pirmiausiai naudojame nuosavas lėšas ir skolinamės brangiau, o užbaigtą projektą kredituojame palankesnėmis sąlygomis – tai rinkoje įprasta rizikos valdymo praktika. Tai pirmasis bendradarbiavimo su „Luminor” banku projektas, tačiau šis bankas komercinio ir gamybinio NT rinkoje išsiskiria aktyvumu ir profesionalumu, todėl esu tikras, kad bendradarbiavimą tęsime”, – sakė „Bolds Property Partners“ partneris Paulius Lavrukaitis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vilnius

Anksciau Makdonaldas buvo panasus i save , o dabar kas per modernus paveikslai nesuprasi kazkokios iskarpos. Jau geriau tada mesainiu su bulvytem prikabina.

Vilnius

O interjieras tai sorry atrodo tai kaip kokiam naujininku kebabineje.

Romas

Parodyk, savo darbus, gal geresni restoranu tinkla sukurei?

Lentele

Kokia baisi neskoninga architektura Pilaiteje, koks siaubas, kaip taip galima neskoningai barbariskai prievataut sostine, primena kisiniova ar charkova

Romas

Parodykite savo pastatytus skoningos architekturos pastatus.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button