Lietuvos monetų kalykla skelbia, kad pirmą kartą Lietuvos istorijoje į prekybą bus išleidžiami lietuviški investiciniai aukso luitai. Šis žingsnis žymi svarbų etapą lietuviškų investicinių gaminių pasiūloje ir atveria naujas galimybes pirkėjams. Luitus galima įsigyti Lietuvos monetų kalyklos e-parduotuvėje arba fizinėje parduotuvėje Vilniuje. 

Naujieji luitai, gaminami iš aukso, gauto tik iš LBMA (London Bullion Market Association) sertifikuotų įmonių, garantuoja aukščiausią kokybę ir autentiškumą. Kiekvienas jų yra sertifikuotas ir parduodamas specialioje apsauginėje pakuotėje, užtikrinant pirkėjų pasitikėjimą.

Vienas iš išskirtinų šių gaminių bruožų yra galimybė juos parduoti už vyraujančią aukso žaliavos rinkos kainą gamintojui, taip suteikiant investuotojams papildomą pelningumo grąžą. Be to, pirkėjams suteikiama teisė naudotis nemokamomis saugojimo paslaugomis kalyklos saugykloje, kurioje gali lengvai valdyti savo turtą. 

„Šis istorinis žingsnis Lietuvos investicinių produktų gamyboje ne tik įtvirtina mūsų šalies poziciją pasaulinėje tauriųjų metalų rinkoje, bet ir atveria naujas galimybes investuotojams. Mes didžiuojamės galėdami pristatyti šiuos aukso luitus, kurie yra kokybiški ir suteikia papildomų naudų pirkėjams“, – sako Lietuvos monetų kalyklos pardavimų ir rinkodaros vadovas Linas Veikalas.

Aukso luitai yra puiki ilgalaikio investavimo priemonė, nes šis taurusis metalas istoriškai išlaiko savo vertę ir yra laikomas patikima investicija nestabilios ekonominės ir geopolitinės situacijos aplinkybėmis.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

44 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist