Vilniaus rinka

PC „Europa“ keisis iš pagrindų (vizualizacijos)

Prekybos centras „Europa“ šiuo metu įgyvendina didžiausią ir svarbiausią atnaujinimą nuo atidarymo dienos. Prekybos centras keičiasi iš esmės – paviešintos vizualizacijos atskleidžia ne tik atnaujinamas erdves, bet ir koncepcinius prekybos centro pokyčius. Atnaujinimo darbai derinami su kasdiene veikla, todėl prekybos centras ir jame esančios parduotuvės, paslaugų vietos dirba įprastu ritmu.

„Pandeminiai metai paspartino vartotojų poreikių ir įpročių kaitą visame pasaulyje, Lietuva – ne išimtis. Išaugo nuotolinio darbo mastai, pakito darbo ir poilsio režimas, nusistovėjo pirkimo internetu įpročiai, tačiau tuo pačiu išryškėjo ir išsigrynino fizinių vietų poreikis bei svarba.

Prireikus konkrečių prekių, šiuolaikinis vartotojas vis dažniau jas įsigyja internetu, tačiau susitikti su draugais, patirti naujų įspūdžių, renkasi prekybos centrą“, – sako Eglė Juškienė, prekybos centro „Europa“ generalinė direktorė.

 

Pasak E.Juškienės, prekybos vietose pagrindiniu akcentu tampa potyriai, o ne tiesioginis prekių pateikimas, todėl būtent šis laikas yra tinkamiausias įgyvendinti prekybos centro atnaujinimą.

Išgyvename vadinamojo „gero gyvenimo“ amžių, vartojame ne tik tam, kad patenkintume pagrindinius poreikius, tačiau dažnai iš malonumo, emocinio pasitenkinimo ar tiesiog džiaugdamiesi diena, švęsdami gyvenimą. Itin svarbūs ir tvarumo, natūralumo, žaliosios krypties elementai.

Vilniuje įsikūręs prekybos centras išsiskiria savo lokacija – plečiantis aplinkiniams verslo centrams, susiformavo naujasis miesto centras.

 

E.Juškienės teigimu, verslo centrų bendruomenei aktualus prekybos centras, kuris veiktų jų ritmu – čia jie rastų ryto kavą, greitus ar ilgesniam verslo susitikimui tinkamus pietus, turėtų galimybę čia pat įsigyti švarką popietės susitikimui, aksesuarą neplanuotam pasimatymui ar knygą dienos pabaigai, taip pat galėtų po darbų čia pat susitikti su kolega.

Į visus šiuos poreikius atsižvelgiama įgyvendinant prekybos centro atnaujinimą – pirmajame aukšte įrengiama maisto aikštė, taip pat kuriama susitikimų, darbo ir poilsio erdvė, atnaujinami liftai, eskalatoriai, numatytas amfiteatro ir lauko terasų įrengimas.

Nauji vidaus interjero sprendimai suplanuoti visuose trijuose prekybos centro aukštuose – keičiasi parduotuvių fasadai, grindys, lubos, taip pat visi koridoriai, tualetai. Naujajame interjere dominuoja žemiškos spalvos, medžio ir žalumos motyvai.

 

Įgyvendinus prekybos centro atnaujinimą, čia lankytojai ras daugiau funkcionalumo, subalansuotą prekių ir paslaugų pasiūlą, jaukias, diversifikuotas erdves susitikimams, pasimatymams, darbui ir poilsiui.

Atnaujinimas vyksta iš anksto suplanuotais etapais, įgyvendinti visą projektą planuojama iki 2022 m. vidurio. Iš viso prekybos centro savininkas „Baltic Horizon Fund“ į atnaujinimą investuoja 5 mln. eurų.

Už naujos prekybos centro koncepcijos kūrimą ir įgyvendinimą, interjerą atsakinga architektūros ir interjero studija „Bolder Development Oy“, projekto valdymo ir techninės priežiūros paslaugas teikia bendrovė „Viconus“, generalinis rangovas – bendrovė „Agentus“.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
25 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Brisius

Į CUP Europą ateina Vilniaus savivaldybės klerkai, pragerti dovanėles įdėtas į dėžutes nuo brendžio…

Koba

Straipsnis apie nieką, miesčionio kliedesiai apie kažkokį mistinį PC tobulėjimą… Infantilų šventė tęsiasi… Labai primena tuos kvailus Tarybinės sistemos laikus, kai buvo stumiama niekam nereikalinga propaganda.

Kaimas gonna kaim

Haters gonna hate

Juozas

Kliedesiai tai tik tamstos neadekvačiame komentare

Cha cha cha

Susitvarkykit pagaliau aplinka prie Cup, kaip jums negeda, centrinė miesto dalis su istrupejusiais takais jau 10 m tas pats vaizdelis

Simas

Ir prie ko čia Europa PC?

Paskutinį kartą redaguota 10 mėnesius (Simas)
Vaclovas

Bet tai CUP gal kitus šeimininkus turi? Be to, ta vieta (apie CUP) dar keičiasi, šalia vyksta statybos, tad matyt, laukiama, kada nusistovės.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button