Vienoje gražiausių Vilniaus vietų, ant Vilnios upės kranto įsikūrusiame Paupyje, atidarytas naujas, modernus ir itin inovatyvus banko „Luminor“ klientų konsultavimo centras. Šiame centre bus teikiamos ne tik finansinės konsultacijos, tačiau ir rengiami verslo susitikimai, organizuojami renginiai, paskaitos bei diskusijos. Banko klientai naujajame centre galės gauti konsultacijas tiek asmeniniais, tiek savo verslui aktualiais klausimais.

„Banko „Luminor“ kuriami nauji klientų konsultavimo centrai atspindi pačią moderniausią bankinių paslaugų koncepciją. „Darnu group“ vystomame Paupyje įkurta dešimt darbo vietų mūsų darbuotojams, šešios susitikimo erdvės – trys susitikimų kambariai ir trys atviros erdvės aptarnavimo salėje. Naujas konsultavimo centras skiriasi nuo ankstesniųjų ir tuo, kad tai yra draugiška erdvė, skirta ne vien konsultacijoms, bet ir renginiams, seminarams, susitikimams su partneriais, galų gale – poilsio ir atokvėpio minutei. Naujojo klientų konsultavimo centro plotas 208 kvadratinių metrų, tad vietos užteks visų idėjų įgyvendinimui“, – teigia „Luminor“ banko Lietuvos pardavimų direktorė Giedrė Blazgienė.

G. Blazgienė pastebi, kad COVID-19 pandemija parodė, kaip svarbu kasdieninėje veikloje ir darbuose pritaikyti naujausias technologijas. Bankinė sistema – ne išimtis, tad bankų teikiamos paslaugos vis labiau yra pritaikomos skaitmeninei erdvei. Tą ir atspindi naujos koncepcijos „Luminor“ banko konsultavimo centrai, juose bendravimas su klientais paremtas glaudesniu banko konsultantų ir klientų bendradarbiavimu, greitesne reakcija bei didesniu lankstumu.

Paupyje įsikūręs „Luminor“ klientų konsultavimo centras daug dėmesio skirs verslo sektoriaus bendruomenės kūrimui. Naujasis centras atspindi vadinamąją „Collective Mind“ iniciatyvą. Jos tikslas – padėti burtis verslininkų bendruomenei, dalintis sukaupta patirtimi tarpusavyje. Dėka itin patogaus išplanavimo ir atskirų erdvių, konsultacijų centre vyks ir įvairūs renginiai, viešos diskusijos bei ekspertų paskaitos.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kuris metų įspūdis (įvykis) nusipelno 2022-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.