Daugelis pradeda nervintis prieš vizitą ar net bijo odontologo kabineto ir stengiasi atidėti šią kelionę kaip įmanoma vėlesnei datai. Odontologijos istorija siekia senovės laikus, kai žmonės pradėjo naudoti įvairias priemones ir metodus dantims gydyti. Pavyzdžiui, Senovės Egipte jau buvo žinoma dantų problemų gydymo praktika, o Senovės Graikijoje ir Romoje buvo įkurtos pirmosios odontologinės klinikos.

Akivaizdu, jog tais laikais žmonės tikrai turėjo itin baimintis senosios odontologijos. Vis dėlto bėgo metai, keitėsi laikai, keitėsi bei tobulėjo odontologija. Šiais laikais ji jau nebėra tokia, kuri kelia siaubą vien ją paminėjus. Šiuolaikinė odontologijos klinika – tai vieta, kurioje žmonės pradeda šypsotis.

Naujoji Vingio klinika – naujas kokybinis šuolis odontologijos sferoje

Šią vasarą Naujamiestyje duris atvėrė nauja bei šiuolaikiška odontologijos ir medicinos klinika – Vingio klinika. Tiesa, klinika veikė ir Antakalnyje, tačiau Kauno gatvėje šiuolaikiškai įrengtoje klinikoje bus pasiūlyta gerokai daugiau paslaugų.

„Nauja klinika – tai naujas mūsų gyvenimo ir karjeros etapas. Šioje klinikoje galėsime pasiūlyti ne tik daugiau ir kokybiškų paslaugų, bet ir dar daugiau dėmesio skirti kiekvienam mūsų pacientui. Siekiame glaudaus ryšio su mūsų pacientais, todėl sudėtingų procedūrų eigą stebi ir kontroliuoja tas pats gydytojas. Pacientas turi galimybę su gydytoju bendrauti tiesiogiai ir betarpiškai: tiek gyvai, tiek telefonu. Visi vedantys mūsų klinikos gydytojai dažnai važiuoja stažuotis į užsienį, o iš ten daugiausiai atkeliauja naujovių. Jie stažuojasi Šveicarijoje, Austrijoje, Airijoje, Pietų Korėjoje, JAV, Danijoje, Olandijoje, Japonijoje, Dubajuje (JAE) ir Portugalijoje. Siekiame tobulėti patys ir kad tobulėtų mūsų kolegos. Vingio klinikoje svarbiausi – pacientai, nes tik jiems visa, kas geriausia ir naujausia šiuolaikinėje odontologijoje“, – klinikos atidarymu džiaugiasi jos įkūrėjai Marija ir Audrius Čaplikai.

Vingio klinikoje vykdomos implantacijos paslaugos, ICON pradinio dantų karieso gydymas be gręžimo ir plombavimo, dantų tiesinimas nematomomis kapomis, burnos higiena, dantų šaknų gydymas, dantų balinimas ir daugelis kitų paslaugų. Personalas taip pat plėsis ir rugsėjo pabaigoje abiejose klinikose dirbs 34 žmonės.

Bijantiems gręžimo – išskirtinis dėmesys

Paklausti, ar nenaudoja juoko dujų savo procedūroms, Marija ir Audrius nusijuokė ir patikino, kad tikrai ne. Pasak jų, viskas vyksta per bendravimą, kalbėjimą, ramiai išaiškinant, kas bus daroma ir kaip, kad dingtų iš seniau atsiradusi baimė.

 „Odontologijos srityje dirbu jau 13 metų (nuo 2010-ųjų) ir dažnai žmonės vis dar prisimena seniau naudotus metodus. Patikiname, kad turime pažangiausią įrangą ir priemones. Bandome išsiaiškinti, kodėl bijo, ir išaiškėja tos baimės priežastys – dažniausiai dėl nežinios, kas bus daroma, ar skaudės – tokiu atveju nuraminame paaiškindami procedūros eigą, parodydami tam tikras medžiagas. Taip pat kelis kartus reikia patikinti, jog tikrai nuskausminsime. Teko turėti ne vieną pacientą, kuris atėjo gydymui „tik su narkoze dėl didelės odontologų baimės”, tačiau pamažu sugydėme viską su vietine nejautra.

Klinikoje labai jautriems pacientams ir vaikams ar labai ilgoms sudėtingoms procedūroms atliekama sedacija – gydymas taikant bendrinę nejautrą (yra pacientų, kurie turi negalią, ir įprastu būdu negalima atlikti procedūras – tuomet taikoma sedacija). Norint atlikti tokias procedūras, reikia atitikti labai griežtus medicininius reikalavimus, reta klinika gali teikti tokias paslaugas. Vingio klinika turi tokią akreditaciją ir gali atlikti tokias procedūras“, – apie dažnai pasitaikančias pacientų baimes pasakoja gydytojas odontologas Audrius Čaplikas, klinikos vedantis gydytojas implantologas-protezuotojas.

Pigesnės procedūros užsienyje – raktas į didesnes problemas

Neretai klinikoje tenka gelbėti pacientus, kurie ryžosi odontologijos procedūroms tokiose šalyse kaip Turkija ar Baltarusija.

„Baltarusijoje, Turkijoje padaro pigiai, bet paskui reikia išsukti implantus, nes neprigyja, prasideda įvairios komplikacijos, uždegimai. Neretai tenka sumokėti dvigubai, dėl nesugydytų dantų šaknų kanalų ar netinkamai parinktų neaiškios kilmės implantų. Galiausiai kyla komplikacijos, o atliktiems darbams ar  implantams garantijų nėra. Vingio klinika turi tokių klientų, kai reikia tvarkyti „pigiose“ šalyse ir jų klinikose padarytą broką, taisyti klaidas, pergydyti iš naujo dantų kanalus arba iš naujo atlikti implantaciją. Be to skiriasi gydytojų žinios, kvalifikacija ir naudojamos medžiagos. Labai svarbu, aukšta gydytojų kvalifikacija, pripažintų gamintojų originalios medžiagos ir jų suderinamumas, galimybė komplikacijų ar problemų atveju kreiptis ir sulaukti greitos pagalbos, gauti garantijas. Be to Vingio klinikoje suteikiama viso gyvenimo garantija implantams“, – skaudžia pacientų patirtimi dalinasi klinikos įkūrėjai Marija ir Audrius Čaplikai.

Klinikos paslaugos itin vertinamos užsieniečių

Pasak jų, Vingio klinikos paslaugas itin vertina ir klientai iš užsienio, kurie klinikoje lankose ne vienerius metus. Pacientai į kliniką atkeliauja iš Didžiosios Britanijos, Estijos, Danijos, Airijos, Naujosios Zelandijos, Lenkijos, Latvijos, Vokietijos, Maltos, Prancūzijos. Klinikos pacientais yra ir lietuvių emigrantai, ir užsieniečiai, gyvenantys net tik Vilniuje, bet ir Lietuvoje. Taip pat pastaruoju metu turime daug pacientų iš Ukrainos ir Baltarusijos.

Vingio klinikoje – ne tik odontologijos paslaugos

Vingio klinikoje teikiamos ne tik odontologinės paslaugos. Joje atliekami profilaktiniai darbuotojų patikrinimai, kraujo tyrimai, sveikatos ištyrimų programos, vairuotojų pažymos, įmonėms – darbuotojų profilaktiniai patikrinimai, paruošiamos medicinos knygelės, skiepai. Artimiausiu metu numatytos ir plastikos chirurgo konsultacijos ir užpildų, injekcijų procedūros.

Atidarymo proga lauks nuolaidos

Klinikos įkūrėjai džiaugiasi, jog atidarymo proga Kauno g. 22 esanti Vingio klinika gali pasiūlyti specialias nuolaidas, kurios galios registruojantis visą rugsėjo mėnesį. Taigi atidarymo proga dantų implantavimui, protezavimui, dantų tiesinimui, dantų balinimui kapomis nuolaidos iki 15%. Visiems skiepams nuolaidos iki 17 %. Sveikatos ištyrimų programoms nuolaidos iki 30%.

Klinika taip pat kiekvieną mėnesį planuoja pristatyti įvairius pasiūlymus. Jie įsitikę, kad jų klinikoje implantacijos ir protezavimo kainos laikomos bene geriausios Vilniuje. Itin dažnai pacientai į kliniką atvykstą būtent pagal savo draugų, kolegų ar net gydytojų rekomendacijas.

Vingio klinikoje konsultacijos atliekamos įvairiomis užsienio kalbomis. Be to, ji yra įsikūrusi patogioje Naujamiesčio vietoje, kurią galima itin lengvai pasiekti tiek viešuoju transportu, tiek savo transporto priemone. Taip pat klinikos pacientai gali pasinaudoti galimybe už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai.

Reguliarus vizitas pas odontologą padės išvengti grąžto

Svarbiausia prisiminti, kad nėra prasmės kankintis skausmuose ir atidėlioti vizito datą pas odontologą. Geriausia nelaukti, kol danties skausmas pasibels ir imtis profilaktinių priemonių. Svarbu rūpintis savo dantimis ir reguliariai kreiptis į specialistus, kad pavyktų išvengti nepageidaujamų komplikacijų ir būti galima mėgautis nuostabia šypsena.

Vingio klinika

  • Internetinė svetainė: https://vingioklinika.lt
  • El. paštas: [email protected]
  • Adresas: Kauno g. 22, pirmas aukštas
  • Telefonas: +37066633607
  • Darbo laikas: I-V: 8:00-20:00, VI: 09:00-14:00
  • Adresas: Antakalnio g. 40, trečias aukštas
  • Telefonas: +37069238498
  • Darbo laikas: I-V: 8:00-20:00, VI: 09:00-14:00

Parengta bendradarbiaujant su „Vingio klinika“

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

18 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist