Medicinos klinikų tinklas „InMedica“ pasirašė Vilniuje veikiančio šeimos medicinos klinikų tinklo UAB „Medicinos paslaugų centras“ (MPC) įsigijimo sutartį, skelbiama išplatintame pranešime.

„MPC yra vienas iš didžiausių ir ilgiausiai veikiantis privatus šeimos medicinos klinikų tinklas Vilniuje. Vertiname, kad daugiau nei 20 metų rinkoje profesionaliai valdomas ir efektyviai veikiantis klinikų tinklas prisijungė prie „InMedica“. Neabejojame, kad suvienijus jėgas pavyks kokybiškai tęsti MPC veiklą ir užtikrinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimą dar didesniam skaičiui sostinės pacientų“, – sako „InMedica“ generalinis direktorius Kęstutis Broniukaitis.     

Šiuo metu MPC tinklą sudaro 4 klinikos, veikiančios Vilniaus Pilaitės, Justiniškių, Fabijoniškių ir Perkūnkiemio mikrorajonuose. Klinikose teikiamos pirminės sveikatos priežiūros, odontologijos, psichikos sveikatos, kineziterapijos ir antrinio lygio ambulatorinės paslaugos.

„InMedica“ įsigijo MPC akcijas iš įmonės steigėjų Astos Vilienės ir Vilijos Švedienės.

„Aukščiausių paslaugų kokybės standartų užtikrinimas ir nuolatinis tobulėjimas ilgus metus buvo svarbiausi MPC veiklos prioritetai. Tikime, kad stiprus „InMedica“ užnugaris itin prisidės prie dar efektyvesnių centro veiklos procesų ir nuolatinio pacientams teikiamų paslaugų kokybės gerinimo. Kartu tai bus svarbus indėlis į dar didesnę stiprių specialistų motyvaciją dirbti MPC“, – sako MPC direktorė ir pagrindinė akcininkė A.Vilienė.

MPC klinikų tinklas Vilniuje veikia jau nuo 1999 metų. MPC turi 10 800 registruotų pacientų. Šiuo metu tinkle dirba daugiau nei 80 darbuotojų. Pernai įmonės apyvarta siekė 1,9 mln. eurų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

27 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist