Nuo ateinančių metų pavasario visame Baltijos regione pradėsiantis veikti LP EXPRESS paštomatų tinklas pristato naują, Latvijos ir Estijos rinkoms skirtą prekės ženklą. Kaimyninėse šalyse jis bus pažįstamas Unisend vardu.

Jau kitą pavasarį Latvijoje ir Estijoje pradės veikti apie 300 Unisend paštomatų tinklas. Po šios plėtros Lietuvos pašto valdomą paštomatų tinklą trijose Baltijos šalyse sudarys daugiau nei 700 paštomatų. Investicijų dydis į tinklo plėtimą siekia per 4 mln. eurų.

„Prieš daugiau nei dešimtmetį tapome pirmaisiais, sėkmingai paštomatų paslaugą pristačiusiais Lietuvos rinkoje. Šiandien, e.prekybai nuolat augant, o tarptautinėms e. prekybos platformoms į Baltijos šalis žvelgiant kaip į vieningą rinką, esame pasirengę tapti patikimu siuntų pristatymo partneriu visame regione. Unisend pasirūpins ne tik lengvu siuntimo procesu ir sklandžia siuntų kelione, bet ir padės verslams augti, siūlant optimaliausius sprendimus. Laiku ir patogiai gauti siuntas bei adaptuotis prie dinamiškai besikeičiančių klientų poreikių padės patyrusių Unisend profesionalų komanda“,– sako Rolandas Zukas, Lietuvos pašto generalinis direktorius.

„LP EXPRESS paštomatų tinklo plėtra į Baltijos šalis – sveikintinas ir reikšmingas žingsnis, Lietuvos paštui atliepiant klientų lūkesčius ir rinkos tendencijas. Tikimės, kad naujasis, nuo Vilniaus iki Talino veikiantis prekės ženklas taps patikimu partneriu verslams ir vartotojams visame Baltijos regione“, – sako susisiekimo viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė.

Kiekvieną mėnesį per LP EXPRESS tinklą vidutiniškai yra pristatoma arti 1 mln. siuntų. Nors siuntų kiekiai paštomatuose, ypatingai artėjant didžiosioms metų šventėms, ir sparčiai auga, tačiau tai nedaro įtakos paslaugų kokybei – virš 97 proc. LP EXPRESS siuntų gavėjus pasiekia jau kitą darbo dieną.

Naujasis – Unisend – prekės ženklas kitų metų pavasarį palaipsniui atsiras ir ant Lietuvoje šiuo metu esančių daugiau nei 400 LP EXPRESS paštomatų, įsikūrusių 111 gyvenviečių.

„Unisend prekės ženklas pirmiausiai – apie lengvumą. Siųsti ir gauti lengva – paprasta ir patogu – turi būti visiems, tiek verslui, tiek paprastiems žmonėms. Būtent tuo tvirtai tiki ir savo vartotojams žada Unisend, savo užnugaryje turėdamas visas Baltijos šalis jungiantį paštomatų tinklą ir daugiau nei 10 metų patirties“, – sako naująjį prekės ženklą sukūrusios kūrybinės agentūros New! kūrybos vadovas Mindaugas Juozapavičius.

Šiuo metu 6 iš 10 siuntinių Lietuvoje yra pristatomi per paštomatus. Baltijos šalyse, dėl kasmet apie 11 proc. augančios e.prekybos rinkos, per paštomatus keliaujančių siuntų kiekiai didėja nuolatos. Tuo pačiu kurjerinių paslaugų ir siuntų pristatymo į pašto skyrius poreikis mažėja.

Siuntų atsiėmimas per paštomatus taip pat daro mažesnę neigiamą įtaką aplinkai – tokiu būdu išmetama net dviem trečdaliais mažiau CO2, lyginant su siuntos pristatymu į namus.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist