Vilniaus rinka

Lietuva – tarp 7 galingiausių blockchain lyderių pasaulyje

Rugsėjo 16 dieną, asmeniniu Korėjos Respublikos mokslo, informacinių ir komunikacijos technologijų (ICT) ministro kvietimu, finansų ministras Vilius Šapoka vyksta oficialiaus vizito į Korėjos Respubliką (Pietų Korėją), kur dalyvaus aukščiausio lygio susitikime „Blockchain Seoul Summit 2018“. Jame dalinsis Lietuvos patirtimi finansų inovacijų srityje kartu su kitomis 6 blockchain pasaulio lyderėmis.

„Blockchain Seoul Summit 2018“ metu Vilius Šapoka skaitys pranešimą apie palankią Lietuvos aplinką vystyti fintech ir blockchain projektus, diskutuos apie šios technologijos proveržį ne tik finansinių paslaugų srityje, bet ir viešajame bei privačiame sektoriuose.

Taip pat finansų ministras susitiks su Korėjos Respublikos Investuotojų ir Fintech asociacijų atstovais, kuriems pristatyts Lietuvos Fintech pramonės vystymosi tendencijas ir investavimo Lietuvoje galimybes, bei Korėjos Respublikos Vyriausybės nariais, politikais ir verslininkais.

 

Finansų ministras dalyvaus 7 valstybių asociacijų, besirūpinančių Blockchain technologijų ir kripto ekonomikos plėtra, supratimo memorandumo (MoU) pasirašymo ceremonijoje, kuriuo siekiama efektyvaus bendradarbiavimo kripto ekosistemoje. Memorandumą iš Lietuvos pusės pasirašys Kripto ekonomikos organizacijos atstovai.

„Blockchain Seoul Summit 2018“ tikslas – drauge su pasaulio lyderiais diskutuoti apie blockchain ir kriptovaliutų tendencijas bei keistis gerąją praktika reguliavimo ir verslo plėtros srityse.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button