Vilniaus rinka

IKEA pradeda prekybą internetu

IKEA Lietuvoje ir Latvijoje baigė e. komercijos sistemų testavimą ir pradeda prekybą internetu. Nuo šiol IKEA e. parduotuvė prieinama visose Baltijos šalyse.

„Tai nuoseklus žingsnis, kurį žengiame baigę e. komercijos sistemų testavimą, trukusį kelis mėnesius Latvijoje ir Lietuvoje. E. parduotuvė abiejose šalyse startuoja vienu metu. E. kanalų plėtra yra viena iš IKEA pasaulinės strategijos krypčių – būti prieinamiems kuo platesniam žmonių ratui“, – sako Jóhannes Jóhannesson, IKEA Mažmeninės prekybos vadovas Baltijos šalims.

Anot IKEA vadovo, e. parduotuvė, pritaikyta naršymui išmaniuoju telefonu, planšete ar kompiuteriu, taps dar vienu pardavimų kanalu, papildančiu jau turimą komercinę infrastruktūrą – parduotuves, prekių užsakymo ir atsiėmimo vietas, bei leisiančiu vartotojams apsipirkti jiems patogiausiu būdu.

 

„IKEA parduotuvės ir toliau išliks pagrindiniu pardavimų ir vartotojų patirties kanalu. Tačiau e. prekyba pasiūlys lengvą ir patogų būdą naršyti IKEA asortimentą, ieškoti idėjų namams ir įsigyti norimas prekes internetu vartotojui patogiausioje vietoje ir jam tinkamiausiu laiku. Internetu bus galima įsigyti beveik visą IKEA asortimentą, siūlomą parduotuvėje, išskyrus specifines prekes kaip, pavyzdžiui, augalus ar maisto produktus, kurių pervežimui reikalingos specialios sąlygos“, – sako J. Jóhannesson.

Pasak IKEA atstovo, e. komercija padės pasiekti vartotojus, kuriems iki šiol IKEA parduotuvė Vilniuje ar prekių užsakymo ir atsiėmimo vietos Kaune ir Klaipėdoje buvo per toli.

E. komercija Estijoje startavo 2019 m. rugpjūtį, kai IKEA nusprendė įžengti į šią rinką skaitmeniniu būdu, pasiūlydama e. parduotuvę prieš fizinės parduotuvės atidarymą.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button