Vilniaus rinka

IKEA per Kalėdas nemokamai papuoš vieną sostinės daugiabutį

Nors vasaros atostogos dar nesibaigė, IKEA jau kviečia ruoštis Kalėdoms. Bendrovė paskelbė, jog nemokamai šimtais kalėdinių žvaigždžių ir girliandų papuoš vieną daugiabutį Vilniuje, tad kaimynus kviečia vienytis ir dalyvauti atrankoje. Iniciatyva bus įgyvendinama lapkritį visose trijose Baltijos šalių sostinėse: Vilniuje, Rygoje (Latvija), Taline (Estija).

„Lietuvių patarlė sako – ruošk roges vasarą, tad kviečiame vilniečius, gyvenančius daugiabučiuose, vienyti savo kaimynus ir dalyvauti atrankoje, kad per žiemos šventes jų namai taptų gražiausiu kalėdiniu gyvenamuoju pastatu. Kasmet sakome, kad Kalėdos prasideda su IKEA, o šiemet pasirengimas joms startuoja kaip niekada anksti“, – sako Kristina Mažeikytė, IKEA Rinkodaros vadovė Baltijos šalims.

Atsirinkto namo dekoravimui bendrovė planuoja panaudoti šimtus kalėdinių žvaigždžių ir LED girliandų, kurios liks laimėjusio namo gyventojams. Bendrovė taip pat kompensuos išlaidas elektrai, kurių prireiks namą apšviečiant.

„Skandinavijos šalyse tradicija kiekviename lange kalėdiniu metu uždegti girliandą, šviestuvą ar žvakę yra labai gaji. Norime, kad ir mūsų šalies gyventojai tamsiausiu paros metu netrūktų šviesos. Dekoracijoms bus naudojamos itin taupios LED šviesų girliandos, kalėdinės žvaigždės, tačiau net ir mažiausias išlaidas elektrai IKEA kompensuos. Taip pat laimėjusio namo gyventojus aprūpinsime įkraunamomis baterijos ir krovikliais, kad projektas būtų dar draugiškesnis aplinkai“, – teigia IKEA atstovė.

Planuojama, kad papuoštų pastatų įžiebimas įvyks spalio antroje pusėje – lapkričio pradžioje. Analogiškas projektas vyks visose Baltijos šalyse, po vieną daugiabutį bendrovė papuoš Rygoje, Latvijoje bei Taline, Estijoje.


Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button