MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotr.: Hertz
Vilniaus rinka

„Hertz“ automobilių nuomos tinklo plėtrą Baltijos šalyse vykdys iš Lietuvos

Lietuvių bendrovė „Autolux“ laimėjo pasaulinio automobilių nuomos tinklo „Hertz“ konkursą bei tapo vienintele „Hertz“ atstove Baltijos šalims. „Autolux“ valdomas „Hertz“ automobilių parkas iki vasaros vidurio padidės 60 proc., iki maždaug 900 automobilių Baltijos šalyse, o plėtrai Lietuvoje ir Latvijoje įmonė užsitikrino 6 mln. Eur finansavimą iš „Luminor“ banko.

„Hertz“ sprendimas atskaitos tašku plėtrai pasirinkti Lietuvą yra pasitikėjimo signalas tiek mūsų verslui, tiek Lietuvos verslo aplinka. „Hertz“ automobilių nuomos tinklą sudaro apie 10,2 tūkst. nuomos punktų, tai vienas labiausiai atpažįstamų prekės ženklų pasaulyje, todėl įsiliejimas į globalų tinklą yra didelis įvertinimas mūsų jaunai įmonei. Papildomo pasitikėjimo ir motyvacijos prideda ir tas faktas, kad „Hertz“ tapo vieninteliu tarptautinėje arenoje gerai žinomu automobilių nuomos ženklu, kuris plėtrą į kitas Baltijos šalys vykdys iš Lietuvos“, – sako įmonės direktorius Mantas Narkevičius.

Per mažiau nei pusmetį automobilių parkas su „Hertz“ prekės ženklu Lietuvoje padidės nuo 350 iki 500 automobilių, Latvijoje – nuo 100 iki 200, panašia apimtimi ir Estijoje. Bendras „Hertz“ parko dydis Baltijos šalyse pasieks maždaug 900 transporto priemonių. Iki 2020 m. automobilių parko dydį ketinama išplėsti iki 1200.

„Autolux“ potencialą jutome ir prieš septynerius metus, kai įmonė žengė pirmuosius žingsnius automobilių nuomos rinkoje. Įmonės akcininkai ir vadovai nuo pirmųjų susitikimų demonstruoja gilų verslo ir jo aplinkos suvokimą, visada turi ambicingą, kartu ir pamatuotą verslo planą. Todėl mūsų nestebina, kad ši jauna lietuviška įmonė per kelerius metus užaugo iki prestižinio autonuomos ženklo atstovės Baltijos šalims. Džiaugiamės būdami šios sėkmės istorijos dalimi”, – sako „Luminor“ Lietuvos skyriaus verslo bankininkystės departamento vadovas Jonas Urbonas.

Lengvųjų automobilių lizingo portfelis „Luminor“ banke praėjusiais metais ūgtelėjo 9% ir sudarė 309 mln. Eur. „Luminor“ prognozuoja, kad šiemet lengvųjų automobilių, įsigyjamų išperkamosios nuomos būdu, rinkos augimas ir toliau išlaikys pastarųjų metų pagreitį.

Pagrindinę būstinę Floridoje (JAV) turinčio „Hertz“ tinklo pasaulinės pajamos 2018 m. sudarė 9,5 mlrd. JAV dolerių (8,38 mlrd. Eur) ir buvo 8 proc. didesnės nei užpernai. „Hertz“ tiesiogiai ir franšizės būdu pasaulyje valdo 10,2 tūkst. automobilių nuomos vietų. UAB „Autolux“ Baltijos šalyse pernai gavo daugiau kaip 3 mln. Eur pajamų, kurios ankstesnių metų viršijo 56 proc.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„Maxima XXXX“ „Akropolyje“ atsidarys balandžio mėnesį

ELTA

Dauguma investuotojų planuoja kelti atlyginimus

BNS

Keičiama Vilniaus šilumos tinklų vadovybė

„Girteka Logistics“ plečia biuro patalpas sostinėje: atidarė priestatą

Donatas Andrijauskas

CUP į prekybos centro plėtrą investuos 10 mln. eurų

Donatas Andrijauskas

Dėl investicijų į „Cozy by Siemens arena“ joje padaugėjo renginių

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika