Pricer.lt komanda lapkričio 15 d. atliko degalų kainų tyrimą populiariausiose degalinėse ir sudarė reitingą, kur pildamiesi degalus gyventojai galėtų sutaupyti.

Pricer.lt lapkričio mėnesio pigiausių A95 benzino, dyzelino ir suskystintų automobilinių dujų reitinguose vienareikšmiu lyderiu išlieka degalinė „Jozita“. „Circle K“ ir „Viada“ stabiliai įsitvirtino brangiausių degalinių pozicijose, teigiama pranešime.

Kainų palyginimo portalo Pricer.lt duomenimis, lapkričio 15 d., A95 markės benzino aukščiausia kaina buvo „Circle K“ degalinėje – 1,529 euro už litrą. „Viados“ degalinėje jis kainavo 1,509, „Neste“ – 1,489, o štai „Jozitos“ degalinėje jis buvo pigiausias – 1,400 euro už litrą. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios A95 benzino kainų – 12,9 cento litrui, arba 9,2 proc.

Dyzelino kainos išsidėsčiusios panašiai. Pigiausias dyzelinas „Jozitos“ degalinėje – 1,250, o brangiausias degalinėje „Circle K“ – net 1,419 euro už litrą. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios dyzelino kainų – 16,9 cento litrui, arba 13,5 proc.

Mažiausia automobilinių dujų kaina buvo irgi „Jozitos“ degalinėje – 0,72 euro, „Orlen Lietuva“ su 0,749 euro kaina užėmė antrą vietą, brangiausia – degalinėje „Viada“ – 0,789 euro. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios automobilinių dujų kainų – 6,9 cento litrui, arba 9,6 proc.

Kaip pastebi kainų palyginimo portalas Pricer.lt, skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios degalų kainų degalinėse didėja.

Naftos gavybos ribojimas, atsargų mažėjimas, naftos paklausos galimas padidėjimas dėl šaltos žiemos palaiko aukštas degalų kainas. Pagrindinis veiksnys, galintis apriboti kainų augimą naftos rinkoje, gali būti tik paklausos silpnėjimas reaguojant į kainų šuolį.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.