Komunalinių atliekų tvarkymo sistemos administravimo ir priežiūros paslaugas teikiančios įmonės „Vilniaus atliekų sistemos administratoriaus“ vadovė Justina Prunskienė palieka pareigas. 

J. Prunskienė pareigas ėjo nuo 2020 m. lapkričio mėn. Į šias pareigas ji buvo atrinkta viešojo konkurso būdu.

Laikinai vadovo pareigas perima Teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vadovas Robertas Lavinskas. Artimiausiu metu bus skelbiamas konkursas naujam vadovui (-ei) išrinkti.

Savivaldybės įmonę „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ 2015 m. įsteigė Vilniaus miesto savivaldybės taryba. Įmonė įsteigta įgyvendinant Lietuvos Respublikos atliekų tvarkymo įstatymo nuostatas ir siekiant užtikrinti efektyvų atliekų tvarkymo sistemos administravimą.

Įmonė administruoja komunalinių atliekų turėtojų registrą ir nuolat jį atnaujina, kuria ir valdo rinkliavos ar kitos įmokos mokėtojų apskaitos sistemą, vykdo komunalinių atliekų surinkimo ir transportavimo kontrolę, maršrutų stebėjimą. Taip pat vykdo konteinerių vietų parinkimą ir optimizavimą naujiems atliekų turėtojams, administruoja konteinerių keitimą, sprendžia dėl tvarkos aikštelėse ir su atliekų surinkimu kylančias problemas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

23 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist