Vilniaus verslo parke, Ukmergės gatvėje 364, įsikūrusioje „Baumit“ atstovybėje prieš kelias dienas atidaryta bendradarbystės erdvė – unikali Baltijos šalyse tiek veiklų, tiek ekspozicijos prasme.

„Architektai čia kviečiami nemokamai organizuoti savo renginius, mokymus. Per vaizdo sistemą galima rodyti brėžinius, dalytis patirtimi, o šiuolaikinės telekonferencijų technologijos suteikia puikią galimybę mokytis iš užsienio specialistų“, –sako Edmundas Radavičius, „Baumit“ įmonės vadovas Baltijos šalyse.

Viena vertingiausių galimybių architektams – rinktis iš didžiausios dekoratyvinio tinko spalvų sistemos Europoje. „Baumit“  sukurta sistema apima daugiau nei tūkstantį išskirtinai fasadams skirtų spalvų. „Jei reikia unikalių sprendimų, spalvą galima sukurti ir individualiai. Tokią kūrėme bendradarbiaudami su garsiu architektu Daniel Libeskind, MO muziejaus fasadui. Daug kas galvoja, kad jis yra baltas, o iš tikrųjų spalva vienetinė, ji yra unikali“, – pasakoja E. Radavičius.

MO muziejaus fasadas 2020 metais išrinktas gražiausiu Europoje – jis laimėjo pagrindinį prizą „Baumit Life Challenge“ apdovanojimuose, kurie organizuojami jau aštuonerius metus ir yra puiki terpė architektams sulaukti tarptautinio dėmesio. E. Radavičius sako, kad būtent Vilniuje esančio pastato pergalė buvo įkvėpimas Lietuvoje sukurti šią unikalią bendradarbystės erdvę, kurioje architektai galėtų gilinti savo žinias, išplėsti kūrybines galimybes.

Pasak jo, „Baumit“, būdama viena inovatyviausių ir sėkmingiausių statybinių medžiagų kompanijų Europoje ir pati žada organizuoti renginių, mokymų, ir ne tik architektams – jau dabar atstovybėje veikia ir praktinių mokymų erdvė statybų specialistams, kurie čia gali realiomis sąlygomis išbandyti fasado tinkavimo procesą su „Baumit“ medžiagomis arba virtualioje realybėje pasipraktikuoti, kaip naudoti inovatyvius produktus. Daugiau nei 200 metų istorijos skaičiuojanti austrų kompanija jų turi ne vieną: nuo kvėpuojančios fasado šiltinimo sistemos iki 3D spausdinimo technologijos betono mišiniams. Taip pat „Baumit“ yra įkūrusi didžiausią pasaulyje statybinių medžiagų inovacijų parką, kuriame bendradarbiauja su Vienos medicinos universitetu ir kitomis mokslo įstaigomis.

„Labai daug investuojame į inovacijas, dalijimąsi patirtimi, nes mums rūpi prisidėti prie statomų pastatų kokybės, kad jie būtų estetiški, energiškai efektyvūs, nekenktų aplinkai, o patalpų mikroklimatas tausotų žmonių sveikatą. Tai yra svarbiausios kompanijos vertybės“, – sako E. Radavičius.

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su „Baumit“

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist