Statistika skelbia, kad apie 90 procentų ikimokyklinio amžiaus vaikų jau turi ėduonies sukeltų dantų pažeidimų. Tinkamai negydant, situacija vėliau tik prastėja. Būtent todėl klinikos „Neodenta“ specialistai ypatingą dėmesį skiria mažųjų pacientų sveikatai. Sveikų dantukų namuose siūlomos dvi visiškai nemokamos paslaugos, kurios gali ženkliai prisidėti prie sveikos ir gražios šypsenos.

Nemokamos pažymos mokyklai

Klinikos „Neodenta“ vaikų, paauglių ir suaugusiųjų gydytoja odontologė Simona Pėčelytė pabrėžia, kad mažųjų pacientų apžiūra prieš darželį ar mokyklą nėra tik formalumas. Odontologės teigimu, tai puiki proga daugiau sužinoti apie vaiko dantų būklę, įvertinti individualios burnos higienos kokybę, laiku pastebėti pažeidimus ar nuokrypius nuo normos ir prireikus suteikti kvalifikuotą pagalbą. Juk visiškai suprantama, kad nesant ūmios būklės, dalis tėvelių ar globėjų būna užimti ir neskuba mažylio vesti pas dantų gydytoją. Profilaktinis dantų patikrinimas prieš mokyklą ar darželį gali tapti puikia galimybe pastebėti ankstyvos stadijos pakitimus, užkirsti kelią ėduonies plitimui, laiku pamatyti besiformuojančio sąkandžio anomalijas. Šiuo metu klinikoje „Neodenta“ mažųjų pacientų dantų apžiūra mokyklos ar darželio pažymai – nemokama. Todėl neatidėliokite ir skubėkite pasinaudoti šiuo pasiūlymu, kol nesusidarė didelės eilės.

Nemokamas vaikų dantų dengimas silantais

Dar viena klinikos „Neodenta“ siūloma nemokama paslauga vaikams – dantų dengimas silantais. Gydytoja odontologė Simona Pėčelytė akcentuoja, kad, esant indikacijoms, nuolatiniai dantys silantais nemokamai dengiami 6 – 14 metų vaikams, paslauga yra apmokama PSDF, tereikia šeimos gydytojo siuntimo silantavimui. Gydytoja pabrėžia, kad dantų silantavimas –  neskausminga, saugi ir itin efektyvi ėduonies prevencijos priemonė, padedanti apsaugoti neseniai išdygusius nuolatinius dantis tuo metu, kai jie vis dar yra nepakankamai mineralizuoti ir ypač linkę gesti. Silantavimo procedūros metu gilios nuolatinių dantų vagelės bei duobelės padengiamos specialia medžiaga ir tokiu būdu jose neužsilaiko apnašas. Svarbu žinoti, kad išdygusį nuolatinį krūminį arba prieškrūminį dantį reikia silantu padengti kuo įmanoma greičiau (geriausia per pirmus šešis mėnesius nuo išdygimo), kol vagelės sveikos, o tuo atveju, kai esama pakitimų, turėtų būti pasirenkami kiti profilaktikos ar gydymo metodai. Silantai yra puiki, tačiau tik pagalbinė priemonė, ir niekas neapsaugo nuo ėduonies taip, kaip kruopštus kasdienis dantų ir tarpdančių valymas.

Sveikų dantukų šalis „Neowudas“

Gražios ir sveikos šypsenos namuose „Neodenta“ veikia specializuota vaikų dantų gydymo klinika „Neowudas“. Viskas čia sukurta taip, kad mažiesiems pacientams būtų kuo ramiau. Prieš apžiūrą vaikai gali nurimti ir atsipalaiduoti – sudėlioti dėlionę, surinkti „Lego“ konstruktorių, apžiūrėti kitų mažųjų pacientų nupieštus piešinius. Spalvinga, tačiau raminanti aplinka, gydytojai be baltų chalatų, animaciniai filmukai ir nuotaikinga muzika – visa tai mažina baimę ir paverčia dantukų apžiūrą netgi maloniu nuotykiu. Klinikoje sutiksite draugiškus, komunikabilius gydytojus, kurie viską paaiškina, aprodo instrumentus, leidžia išsirinkti plombos spalvą, o atlikę procedūras, apdovanoja maloniomis smulkmenomis. 

Vietų skaičius

Gydytoja odontologė Simona Pėčelytė labai skatina tėvelius ar globėjus nedelsti – tai ypač svarbu kreipiantis dėl nemokamų pažymų ir profilaktinio vaiko dantų patikrinimo. Juk daug smagiau mėgautis likusiomis atostogomis ir išvengti eilių bei nereikalingo nerimo, artėjant rudeniui. Neatidėliokite vizito pas odontologą – užsiregistruokite dar šiandien. Neodenta telefono numeris : +37044477777

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist