Šiuo metu beveik 100 darbuotojų Vilniuje turintis mokėjimų platformos „Nuvei“ padalinys nemažina augimo ir plėtros tempų Europoje ir atidaro naują biurą.

Pernai rudenį Kanados „Nuvei“ įsigijus „Simplex“ įmonių grupę, padalinys Lietuvoje ženkliai prisidėjo prie įmonės augimo ir sėkmės.

„Džiaugiamės galėdami pasidalinti apie naują biuro Vilniuje atidarymą ir taip pranešti, kad turime vietų ir galimybių specialistams, – sako „Nuvei“ prezidentas Yuvalas Zivas su įmonių grupe dirbantis jau daugiau nei 15 metų. – Sprendimas atidaryti biurą Lietuvoje buvo logiškas žingsnis mūsų augimo strategijoje, nes plečiasi mūsų komanda Vilniuje ir visame pasaulyje.“ Lietuvoje toliau planuojama vystyti „Simplex by Nuvei“ ir „Nuvei“ produktus, tarp jų – mokėjimų platformą verslui, el. bankininkystės platformą verslui ir individualiems vartotojams bei mokėjimo kortelių leidybą.

Besikuriančiame verslo ir bankų rajone ant Neries upės kranto (Lvivo g. 37, Vilnius) naujasis biuras įsikūrė 2 tūkst. kvadratinių metrų patalpose, viršutiniame pastato aukšte. Naujam pastatui suteiktas „BREEAM Excellent“ sertifikatas, užtikrinantis natūralaus ir dirbtinio apšvietimo, šildymo, vėsinimo ir vėdinimo efektyvumą.

Lietuvos padalinio vadovas Juozas Kaminskas sako, kad iki metų pabaigos tikimasi įmonėje dirbančių specialistų skaičių padidinti iki 140.

„Skaitmeniniai mokėjimai įgauna pagreitį, nes įmonės ieško naujų būdų, kaip auginti el. prekybos apimtis. Būtent todėl alternatyvūs atsiskaitymo metodai tampa svarbiausiu permainų, kurias matome finansinių paslaugų sektoriuje ir kitose sparčiai augančiose srityse, katalizatoriumi“, – sakė J. Kaminskas.

Lietuvos filialo komanda daugiausia dėmesio skiria produktų kūrimui, tyrimams ir plėtrai, atitikčiai ir klientų aptarnavimui. „Simplex“ yra pirmaujanti mokėjimų platforma verslui, teikianti tradicines finansines (fiat) paslaugas kriptovaliutų keitykloms ir operatoriams, jungianti rinkos dalyvius, įskaitant biržas, brokerius ir likvidumo tiekėjus.

J. Kaminiskas detalizuoja, kad įmonė nuosekliai tobulina savo gaminius ir paslaugas, todėl nuolat ieško talentų, kurie norėtų prisijungti prie augančios, iššūkių nebijančios ir problemas sprendžiančios komandos.

Pasak Lietuvos padalinio vadovo,  „Nuvei“ ir „Simplex by Nuvei“ dirba įvairiapusiškos gyvenimiškos, kultūrinės bei profesinės patirties turintys fintech profesionalai iš Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės.

„Įmonės durys atviros visiems profesionalams iš Ukrainos, kurie atitinka mūsų verslo profilį. Esame pasiruošę ukrainiečius priimti į savo komandą ir stengsimės jiems padėti įsitvirtinti, kad ir kokioje Europos vietoje jie bebūtų, – sako J. Kaminskas.

„Nuvei” tiesiogiai remia savo darbuotojus, be to kovą inicijavo programą, kurios fondą sudaro 500 tūkst. JAV dolerių. „Pagal šią programą padvigubinsime kiekvieno „Nuvei” darbuotojo skirtą paramą Ukrainą remiančiai labdaros organizacijai. Mums ypač svarbu, padėti tiems, kuriems dabar labiausiai reikia pagalbos,“ – apie iniciatyvą pasakoja Lietuvos padalinio vadovas.

„Nuvei“ dirba daugiau nei 1460 žmonių. Bendrovės „Nuvei“ biurai išsibarstę visame pasaulyje, apie 900 darbuotojų dirba Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje ( angl. EMEA) regione.

Šį mėnesį įmonė pranešė, kad „Nuvei“ 2022 m. pirmojo ketvirčio pajamos Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje išaugo 73 proc. iki 124,6 mln. JAV dolerių. Tarptautinis alternatyvių mokėjimo paslaugų portfelis padidėjo iki daugiau nei 550.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist