Sugedus telefonui jaučiamės kaip be rankų, juk nebeturime pagrindinio mūsų pagalbininko, kuris žino kiek valandų, kada atvažiuos autobusas ir gali pasakyti, ar reikia einant iš namų pasiimti skėtį. Pastaruoju metu vis populiaresnė darosi telefonų taisymo paslauga ir vis daugiau žmonių ieško geros telefonų taisyklos Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose.

Telefonų taisyklos Vilniuje „SmartMaster“ kviečia užsukti konsultacijai ir išsiaiškinti, kodėl jūsų telefonas nebeveikia ir kaip būtų galima jį sutaisyti. Įmonės darbuotojai turi ilgametę telefonų taisymo patirtį ir daugiau nei 70 salonų visoje Lietuvoje. Nuo savo veiklos pradžios „SmartMaster“ darbuotojai jau sutaisė daugiau kaip 200 000 įvairių gamintojų telefonų. Jei turite „Sony“, „Samsung“, „LG“, Huawei“ ar „Apple“ telefoną – neskubėkite jo išmesti, o pasirūpinkite telefono remontu.

Vilniuje yra įsikūrusios net devynios „SmartMaster“ telefonų taisyklos, taigi nesvarbu, ar gyvenate centre, ar miesto pakraštyje – tikrai rasite telefonų taisyklą arti jūsų namų ar darbo. Daugumą telefonų problemų „SmarMaster“ ekspertai sutvarkys per 2–3 dienas, be fizinio prietaiso remonto jie galės pasirūpinti ir telefone esančių nuotraukų, vaizdo įrašų, adresatų išsaugojimu ar perkėlimu į kitą laikmeną.

Tačiau daug kam kyla klausimas, o kam vargti ir rūpintis telefono remontu? Visų pirma, žinoma, telefoną apsimoka taisyti dėl finansinių paskatų – juk pasikeisti sudužusį ekraną, korpusą ar įkroviklio lizdą yra pigiau nei pirkti naują išmanųjį telefoną. Tai ypač aktualu dabar, kai telefono kaina kartais gali viršyti kompiuterio ar net naudoto automobilio kainą. Verta savęs paklausti, ar man tikrai reikia visų tų reklamuojamų naujo modelio telefono savybių, ar, visgi, pilnai užtenka turimo išmaniojo prietaiso?

Žinoma, nevertėtų pamiršti ir ekologinio aspekto. Juk gyvendami Lietuvoje sėkmingai rūšiuojame šiukšles, sekdami naujausias ekologines madas apsipirkinėjame dėvėtų drabužių parduotuvėse, tai kodėl šių įpročių nepritaikyti ir naudojantis technologijomis. Įprastai telefoną keičiame kas du metus, kai kurių paslaugų teikėjų planai numato galimybę atsinaujinti įrenginį ir kas 12 mėnesių. Tačiau pagaminti naujiems telefonams sunaudojama daug žaliavų, o seni įrenginiai, dažniausiai, nėra atiduodami perdirbti ar, sutaisius, parduoti dar kartą – jie iš karto keliauja į sąvartynus. Taigi taisydami savo turimą telefoną jūs ne tik prailginsite jo tarnavimo laiką, bet ir prisidėsite prie planetos taršos mažinimo.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist